DISKUZE K ČLÁNKU PC verze Batman: Arkham Knight má velké problémy. Pozastavil se její prodej

Už od úterý se internet plní rozhořčenými hráči PC verze Batman: Arkham Knight, protože hra neprošla dostatečnou optimalizací a velké většině lidí se hra seká. Došlo to tak daleko, že se ve Warner Bros rozhodli prozatím stáhnout hru z obchodů a nabídli všem PC hráčům peníze zpátky, pokud budou chtít.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Nejlepší názory

» uzivatel000065 (Hlasovalo 29 lidí) 28.06.2015 21:14
Tak to jsem rád, že jsem si objednal Bundle s PS4… »

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • uzivatel000065

  uzivatel000065

  XXX
  Tak to jsem rád, že jsem si objednal Bundle s PS4 - aspoň si zahraju i to Last of Us 11
  Příspěvek byl redakčně upraven.

  + 29 / − 21

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.