PC verze Batman: Arkham Knight má velké problémy. Pozastavil se její prodej

Už od úterý se internet plní rozhořčenými hráči PC verze Batman: Arkham Knight, protože hra neprošla dostatečnou optimalizací a velké většině lidí se hra seká. Došlo to tak daleko, že se ve Warner Bros rozhodli prozatím stáhnout hru z obchodů a nabídli všem PC hráčům peníze zpátky, pokud budou chtít.

Batman: Arkham Knight

Batman: Arkham Knight FOTO: Rocksteady Studios

„Chtěli bychom se omluvit všem, kteří mají problémy s hrou na počítačích. Tyto problémy nebereme na lehkou váhu, takže jsme se rozhodli dočasně stáhnout hru z obchodů, dokud nebudou opraveny chyby a nebudeme spokojeni s výsledným produktem,“ stojí v tiskovém prohlášení Warner Bros.

„Pokud jste již PC verzi hry koupili a máte s ní problémy, prosíme vás o trpělivost. Můžete také požádat o vrácení peněz za hru, a to přes Steam, pokud splňujete pravidla pro vrácení her přes Steam, nebo hru můžete zanést k vašemu prodejci, kde jste koupili fyzickou kopii hry, dodali Warner Bros.

Jak jde vidět, situaci berou skutečně vážně, bohužel se tomuto problému mohli věnovat před vydáním a radši PC verzi o pár týdnů odložit, než se teď setkat s takovou odezvou.  Rocksteady si tím hodně pošramotilo svou skvělou reputaci, kterou získali během posledních šesti let, kdy začali vydávat Batman hry z Arkham série. A to neměli na starost přímo port PC verze, ale stejně si to vše od fanoušků sežerou.

PC port mělo na starost malé studio Iron Galaxy, které se z velké části stará právě o porty her. Bohužel třetí a poslední díl Batmana už bude vždy spojen s problémy při vydání a zařadí se po bok her jako Sim City, DriveClub nebo Assasin’s Creed: Unity.   

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: PC verze Batman: Arkham Knight má velké problémy. Pozastavil se její prodej

Vstupte do diskuze (1)

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.