Nový patch do Diabla III přinese řadu změn

Pokud hrajete třetí díl legendárního Diabla, zbystřete. Pokud ne, možná právě nyní najdete důvod, proč se do něj vrhnout. Do hry se totiž vrací obdoba Horadrické kostky, na kterou fanoušci druhého dílu s láskou vzpomínají.

Diablo III: Reaper of Souls

Diablo III: Reaper of Souls FOTO: Blizzard Entertainment

Většina patchů do třetího Diabla upravuje jednotlivé skilly hrdinů a sem tam přinese nějakou zajímavost v podobě nových goblinů, vylepšení léčivých potionů nebo úpravy gemů. Patch s označením 2.3.0 ale vrací fanouškům předmět, bez kterého jste se v předchozím dílu zkrátka neobešli - Horadrickou kostku.

Kanai's Cube, jak se nová vymoženost jmenuje, vám umožní rozkládat legendární předměty a měnit craftovací materiály na jiné, zároveň budete moci upravovat speciální dovednosti zbraní na pasivní skilly.

Samotný crafting se také dočkal změn. Podobně i Adventure Mode, kde už se nadále nesetkáme s Realm of Trials. Místo něj se objeví nová lokace Ruins of Sescheron, připomínající chladné severské pláně, domov barbarů z datadisku druhého dílu.

Pokud ani výše uvedené změny nejsou dostatečně přesvědčivé, abyste se k Diablu vraceli častěji než na začátku každé nové sezóny, hardcore fanoušky jistě potěší čtyři nové obtížnosti. Torment se nyní posouvá až na 10. možnou obtížnost, místo stávající šesté.

Témata: Diablo III
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Nový patch do Diabla III přinese řadu změn

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.