World of Warcraft se dočkal patche 6.2 Fury of Hellfire

Když Blizzard vydá pro některou ze svých her patch, obvykle to stojí za to. Stejně tomu bylo i v případě patche 6.2 - Fury Hellfire pro World of Warcraft.

Fury of Hellfire

Fury of Hellfire FOTO: Blizzard Entertainment

Poté co nalákal bývalé poručíky Grommashe Hellscreama na příslib nevýslovné síly, Gul’dan doručil Iron hordu do spárů plamenné legie. Nyní zaplavuje džungli Tanaanu energiemi čerpanými z  energie padlého Mannorotha a formuje armádu krvežíznivých fel orků překypujících démonickou silou. Dokonce i válečné stroje železné hordy byly opředeny temnou energií, zatímco co stínová rada spřádala plány na rozprášení každého, kdo se legii postaví. 

Toto je úvod situace, v níž se nyní svět Warcraftu po patchi 6.2 nazvaném Furry of Hellfire nachází. Ať již kopete za modrý, či červený tým, vaší povinností jakožto velitele pevnosti je dohlédnout na konstrukci válečných lodí pro napadení Tanaanu a narušení příprav nekalých plánů Iron hordy. Poté se bude samozřejmě třeba postarat i o samotného Gul’dana a to ještě než ti, jimž slouží, vstoupí na Draenor.

Jako většina patchů s sebou i 6.2 přináší obrovské množství změn, jejichž plný výčet najdete na oficiálních stránkách blizzardu: patch 6.2. Zde je přehled těch největších z nich.

Nový herní obsah

Ve Fury of Hellfire jsme se dočkali nové zóny Tanaan Jungle. Dostat se do ní není až tak úplně snadné. Jak píše Blizzard, "One does not merely stroll into Tanaan Jungle."

Nejdříve je třeba splnit chain questů a následně postavit loď a zaútočit na Tanaan přes moře. Jakmile se vám toto podaří, založíte základnu z níž budete podnikat výpady proti Gul’danovi. Tanaan nabídne open world questy, rare bytosti a skryté poklady rozeseté po celém novém území. 

Nový obsah garrisonů

Postavy s garrisonem lvlu 3 nyní můžou stavět loděnici a přenést tak boj za pomoci 5 druhů lodí (destroyer, submarine, carrier, battleship a transport) na moře. Ve vašem garrisonu stačí přijmout od krále Variana quest “War Council” a pak už jen vysílat lodě na námořní mise a postupně upgradovat loděnici pro dosažení maximální kapacity plavidel.

Nový raid: Hellfire Citadel

Hellfire Citadel se nachází v samotném srdci Tanaanu a skrývá 13 bossů, mezi nimiž jsou například Kilrogg Deadeye, oživený Mannoroth i samotný Archimonde. Na hráče čekají předměty s item levelem v rozmezí 675-685 a v Raid Finderu až do levelu 735 při Mythic obtížnosti.

Nová obtížnost dungeonů: Mythic

Dungeony Draenoru mají novou úroveň, která by měla potrápit i zkušené a equipnuté hráče. Mythic obtížnost dungeonů budete moci zajít jednou týdně, za odměnu zde ale získáte předměty s ilvl 685 až 705. U každého z bossů můžete nově využít bonusového rollu pomocí Seal of Inevitable Fate, který se nepočítá do týdenního limitu 3 pečetí.

Oldschool dungeony s přeměnou vašeho gearu na "dobový"

Kdyby vám nová obtížnost dungeonů byla málo a stýskalo se vám po starých dobrých časech, můžete si zajít i oldschoolové dungeony z expanzí The Burning Crusade a Wrath of the Lich King. Krásnou vychytávkou, kterou Blizzard pro hráče připravil, je transformace vašeho gearu na hodnoty adekvátní konkrétnímu datadisku, přičemž vaše spelly zůstanou beze změny. Odměnou vám bude loot v podobě dobového gearu se staty přetavenými do "současných". Těšit se můžete na tyto dungeony:

The Burning Crusade:

  • The Arcatraz
  • Black Morass
  • Mana-Tombs
  • The Shattered Halls
  • The Slave Pens

Wrath of the Lich King

  • Ahn’kahet: The Old Kingdom
  • Gundrak
  • Halls of Lightning
  • The Nexus
  • Utgarde Pinnacle

Pokud vás úvodní trailer nalákal, můžete se i přes opravdu nedávné vydání patche již nyní podívat i na jeho závěrečnou část. Pokud si však chcete vše nejprve odehrát ve hře, rozhodně si závěrečný cinematic nepouštějte. 

Spoiler Alert: Hellfire Citadel závěrečný trailer

 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: World of Warcraft se dočkal patche 6.2 Fury of Hellfire

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.