Uncharted 4 se na E3 ukázal v plné parádě

E3 2015

Téměř 8 minut nových záběrů se ukázalo na konferenci Sony a na rozdíl od prvních gameplay záběrů z džungle, se u tohoto videa z fiktivního města na Madagaskaru nudit rozhodně nebudete. Nathan Drake ukáže, že rozhodně nepatří do starého železa.

Uncharted 4: A Thief's End

Uncharted 4: A Thief's End FOTO: Naughty Dog

Již vysloužilý hledač pokladů Nathan Drake se po několika letech musí vrátit do své „práce“. Tentokrát to ale bude také z osobních důvodů. Tři roky po událostech ze třetího dílu, se Nathanovi ozve jeho bratr Sam, který mu nabídne hon na dávno ztracený poklad kapitána Averyho.

A jak je zvykem, Nathan nemohl volání odolat a vydává se tedy na Madagaskar, kde se má Averyho bohatství ukrývat. Samozřejmě je v tom háček, takže dobrodružství pořádně otestuje fyzičku Nathana a taky bychom se měli dočkat záchrany těch, jež miluje, jak stojí v tiskové zprávě.

Jak jde vidět z videa, poprvé v Uncharted sérii budete moct řídit vozidla téměř neomezeně, z čehož se dá odvodit, že svět bude mnohem otevřenější, než jak jste byli zvyklí z předchozích dílů. Nicméně pořád by se nemělo jednat o plnohodnotnou open world hru.

Z videa jde také vidět, že se ve hře dočkáme návratu Nathanova učitele Victora Sullivana. Dobu čekání na Uncharted 4 si můžete zkrátit remasterovanou kolekcí všech předchozích PS3 dílů. Pokud si Uncharted: The Nathan Drake Collection koupíte, tak dostanete přístup do bety Uncharted 4. Kolekce vychází 9. října 2015, samotný čtvrtý díl je pak plánovaný na rok 2016.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Uncharted 4 se na E3 ukázal v plné parádě

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.