Ve For Honor nás čekají středověké bitvy několika národů

E3 2015

Středověkých multiplayerových „rubanic“ tu máme několik, nyní se mezi ně chce dostat i Ubisoft se svým For Honor. Hodně by mělo záležet i na taktice, protože v bitvě na sebe narazí čtyřčlenné týmy.

For Honor

For Honor FOTO: Ubisoft Entertainment

For Honor nabídne celkem tři druhy národu, kde se každá bude lišit. Jako první tu máme Rytíře, kteří se vizuálně velmi blíží řádu německých rytířů. Dále tu jsou Vikingové, kteří jsou proslaveni svými výpady po moři, a to téměř do všech směrů. A jako poslední národ vybrali vývojáři Japonsko se svými oddanými Samuraji.

Zajímavostí je takzvaný duelový mód, do kterého vstoupíte po zaměření nepřítele. Vypne se ovládání kamery a místo toho bude ovládat postoj a zbraň vašeho bojovníka mnohem detailněji. Rozhodující moment soubojů bude vždy správně předvídat útoky nepřítele, abyste je mohli lépe vykrýt.

Úsměvný je popis vývojářů, když si dali otázku, co to vlastně For Honor je. „Bojová hra s pokročilým bojovým systémem, který je smíchán se střílečkovým typem odměn a chaotickými, přesto taktickými bojišti,“ uvedli v tiskové zprávě. Takže v podstatě se jedná o další variantu MOBA hry.

Hra by měla mít i kampaň, kde se setkají Rytíři, Vikingově a Samurajové, což se samozřejmě v historii nikdy nestalo, takže minimálně z tohoto pohledu hra nebude historicky přesná, ale uvidíme, co Ubisoft vymyslí. Možná přesně kvůli tomu, by kampaň mohla být velmi dobrá.

Hra by měla vyjít během příštího roku na PC, Xbox One a PlayStation 4.

Témata: For Honor | E3 2015
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Ve For Honor nás čekají středověké bitvy několika národů

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.