V novém The Walking Dead si zahrajeme za Michonne

E3 2015

V Telltale Games mají mnoho práce s vývojem nových her, proto se ani moc neočekávalo, že oznámí něco nového. Překvapili a my se můžeme těšit na podzim, kdy vyjde The Walking Dead: Michonne.

The Walking Dead: Michonne

The Walking Dead: Michonne FOTO: Telltale Games

Série The Walking Dead byla pro Telltale přelomová, díky úspěchu se dostali do povědomí hráčů a vydavatelů a hlavně díky nim znovu ožila odnož adventur, která má blíže k interaktivním filmům, než adventurám s logickými puzzly.

Příběhově úplně opustíme Klementýnku a její známé. Budeme totiž hrát za Michonne z komiksu a seriálu. Samotný příběh se bude točit kolem její nikdy nezodpovězené výpravy mezi díly komiksu 126 až 139.

V celkem třech dílech se dozvíme, proč se Michonne rozhodla opustit Ricka, Ezekiela a další přátele ze skupiny a budeme sledovat její cestu a návrat ke skupině.

Hra vyjde tento podzim na PC, MAC, PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One, iOs zařízení a také Android. V budoucnu se pravděpodobně můžeme těšit i na Vita verzi. Stejně jako to bylo u bonusové epizody 400 days k první sérii hry, i ke hraní Michonne budeme potřebovat aspoň první epizodu z druhé série, jinak hra nepůjde spustit.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: V novém The Walking Dead si zahrajeme za Michonne

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.