V novém The Walking Dead si zahrajeme za Michonne

E3 2015

V Telltale Games mají mnoho práce s vývojem nových her, proto se ani moc neočekávalo, že oznámí něco nového. Překvapili a my se můžeme těšit na podzim, kdy vyjde The Walking Dead: Michonne.

The Walking Dead: Michonne

The Walking Dead: Michonne FOTO: Telltale Games

Série The Walking Dead byla pro Telltale přelomová, díky úspěchu se dostali do povědomí hráčů a vydavatelů a hlavně díky nim znovu ožila odnož adventur, která má blíže k interaktivním filmům, než adventurám s logickými puzzly.

Příběhově úplně opustíme Klementýnku a její známé. Budeme totiž hrát za Michonne z komiksu a seriálu. Samotný příběh se bude točit kolem její nikdy nezodpovězené výpravy mezi díly komiksu 126 až 139.

V celkem třech dílech se dozvíme, proč se Michonne rozhodla opustit Ricka, Ezekiela a další přátele ze skupiny a budeme sledovat její cestu a návrat ke skupině.

Hra vyjde tento podzim na PC, MAC, PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One, iOs zařízení a také Android. V budoucnu se pravděpodobně můžeme těšit i na Vita verzi. Stejně jako to bylo u bonusové epizody 400 days k první sérii hry, i ke hraní Michonne budeme potřebovat aspoň první epizodu z druhé série, jinak hra nepůjde spustit.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: V novém The Walking Dead si zahrajeme za Michonne

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Další obsah zdarma pro majitele Frostpunku

19.09.2018 20:14 Právě vyšlo nové DLC pro povedenou strategii Frostpunk.

Další hra ze světa Zaklínače už zná datum vydání

18.09.2018 18:18 Víme, kdy vyjde Thronebreaker: The Witcher Tales. A bude to dříve, než se čekalo!

Obrovské hřiště plné zábavy: Just Cause 4 představuje čtveřici biomů

16.09.2018 16:51 Tvůrci v novém videu podrobněji představují jednotlivé části světa, na které se v novém Just Cause…

Související:

Nejčtenější články

  1. Obrovské hřiště plné zábavy: Just Cause 4 představuje čtveřici biomů

  2. Další DLC pro The Elder Scrolls Online v novém videu

  3. Politický simulátor Democracy se vrací. Pracuje se na čtvrtém dílu

  4. Další obsah zdarma pro majitele Frostpunku

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.