Godzilla si našla cestu i do herního světa

E3 2015

Scénář, kdy se úspěšná hra dočká filmového zpracování je poměrně častý. Případy, kdy je tomu naopak jsou již vzácnější. Jedním z nich je například Godzilla.

Godzilla

Godzilla FOTO: Namco Bandai

O herním remaku kultovní filmové postavy, či spíše monstra, toho Bandai Namco moc neprozradili. Hra byla oznámena teprve v prosinci a jejího vydání se dočkáme již příští měsíc. Na konferenci E3 ale vývojáři vypustili do éteru nový trailer a screenshoty, které vám samozřejmě přinášíme.

Developery Godzilly jsou japonští Natsume Atari Inc., fungující už od roku 1987. Přestože mají na svém kontě úctyhodný počet titulů, žádný z nich se prozatím nedočkal většiho celosvětového ohlasu. Uvidíme tedy, zda tomu u Godzilly bude jinak, grafické zpracování ani ukázka gameplaye tomu ale moc nenasvědčují. Fanoušky Godzilly ale hra jistě potěší.

V Godzille si, podle očekávání, zahrajete za jedno z nejznámějších a nejničivějších monster v historii. Užít si budete moci ničení rozlehlých měst i souboje s protivníky jako jsou Mothra, King Ghidorah a Mechagodzilla. Vaším úkolem bude vyřazení generátorů energie každé oblasti a současně akumulování co největšího množství G-energie, kterou pozdeji využijete ke zvětšení jak samotné Godzilly, tak jejich obranných i útočných schopností.

Godzilla vychází v Evropě již 17.července a to ve verzi pro PlayStation 3 a 4.  

Témata: Godzilla | E3 2015
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Godzilla si našla cestu i do herního světa

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.