Elite: Dangerous již můžete hrát na Xbox One. Chystá se i nový obsah

E3 2015

David Braben se svým studiem Frontier Developments měl na E3 mnoho práce, kromě nově oznámené hry Planet Coaster, se také dočkali fanoušci vesmíru a hlavně Elite: Dangerous. Hra se již dá koupit na Xbox One i s novým obsahem.

Elite: Dangerous

Elite: Dangerous FOTO: Frontier Developments

Poprvé v historii si můžou majitelé konzole od Microsoftu vyzkoušet tento nevšední vesmírný simulátor, jedná se o první hru v novém programu pro Xbox hry, nazvaném GPP. Xbox Game Preview Program je v podstatě Early Access, akorát pro Xbox One.

Elite: Dangerous již můžete stahovat za speciální cenu 31 eur, která je pro ty, kteří hru podpoří v GPP. Elite na konzoli bude mít nové přepracované ovládání přímo na gamepad, achievementy a plnou podporu Xbox Friend Listu. Také bude v rozlišení 1080p, počet snímků za sekundu nebyl oznámen.

Ve hře startujete v malé lodi s minimem kredit na účtu a to je celé. Poté už si můžete dělat, co vás jen napadne, hra vás téměř vůbec nebude vodit za ručičku. Chcete objevovat? Není problém, můžete navštívit přes 400 miliard hvězdných soustav. Jste radši na obchodování? Ve hře máte stovky věcí, které můžete směnit za kredity. Láká vás radši těžení minerálů? Ve hře je nekonečně mnoho asteroidů, které můžete těžit. Střílení tu samozřejmě taky je, můžete se stát pirátem nebo naopak se stát obávaným lovcem hlav. Možností jak hrát Elite: Dangerous je mnoho a nové způsoby se chystají.

Již za měsíc přijde první velká aktualizace pro Xbox One verzi, která přinese takzvané Close Quarter Championship (CQC), což jsou gladiátorské hry pro piloty v 34. století. Můžeme se těšit na speciální arény vybudované ve vesmíru, nové druhy zbraní a dalších modulů, které vám pomůžou v aréně přežít déle.

Close Quarter Championship bude nejprve dostupný na Xbox One, teprve poté se dostane na svou domovskou platformu – PC.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Elite: Dangerous již můžete hrát na Xbox One. Chystá se i nový obsah

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.