Herní Mad Max představuje příběh a gameplay

E3 2015

Zatímco nadšení z filmového překvapení letošní roku pomalu utichá, po Fury Road se na svůj boj o přežití chystá i herní kousek z postapokalyptické pustiny. A vývojáři z Avalance Studios se na E3 vehementně snaží svět přesvědčit, že značce neudělají ostudu.

Mad Max

Mad Max FOTO: Avalanche Studios

Z nového traileru, který v bouři informací na začátku E3 trochu zapadl, je hned poznat, že Avalanche se nehodlají striktně držet předlohy – pouze si vypůjčí filmový setting a nabídnou vlastní kapitolu z Maxova příběhu. Role záporáka se ujme Warlord Scrotus, tyran, který společně se svými Warboys terorizuje Pustinu, ale především stojí Maxovi v cestě za jeho hlavním cílem – opuštění pustiny.

Na trailer s příliš ukecaným Maxem, explozemi a Hell’s Bells od AC/DC se můžete podívat níže.

Dnes pak vývojáři přidali ještě přes 10 minut záběrů přímo ze hry, které ukazují hned několik částí hry – širokou úpravu vozidel, open world a samozřejmě i car combat, pravděpodobně tu nejvyhlíženější součást herního Mad Maxe. Na pár vteřin se mihne i soubojový systém, který se, podobně jako Shadow of Mordor z minulého roku, hutně inspiruje u Batman série, která tenhle poloautomatický systém dokázala nějakým způsobem zpopularizovat.

Kustomizace vozidel vypadá velice rozsáhle, v traileru lze rozpoznat, že hra nabízí úpravy nejen tlumičů, převodovky nebo pneumatik, ale i zbraní a různých bodců, bez nichž se žádné auto v Mad Maxovi prostě neobejde. Bohužel to ale vypadá, že se vývojáři rozhodli vytasit se stejnou podpásovkou jako film a v ikonickém Interceptoru si tedy (dlouho) nezajezdíme, protože o něj Max hned na začátku přijde. Protože to jsme vážně všichni chtěli.

Mad Max vyjde 4. září pro PC, Xbox One a PS4.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Herní Mad Max představuje příběh a gameplay

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Zaklínač 3 se stále prodává velice dobře. Letošní prodeje překonaly ty z…

30.08.2019 18:31 CD Projekt je neustále na vzestupu. A pomáhá v tom i hra, která vyšla před více než čtyřmi roky.

Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících…

18.08.2019 17:33 Co si pro nás chystá Sony s novým PlayStationem, je stále ve hvězdách, nový Xbox ale pomalu dostává…

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

Mrazivý horor ve 4K: Podívejte se na nový trailer k Blair Witch

14.08.2019 20:53 Vydání Blair Witch se nezadržitelně blíží, počet videí a trailerů tedy bude sílit. A jednoho z nich…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.