Oznámena nová strategie Sid Meier's Starships

Není tomu ani půl roku, co Firaxis vypustil do světa Sid Meier's Civilization: Beyond Earth, a už se na nás valí další dílo od tohoto proslulého designéra tahových strategií. Distribuční společnost 2K dnes oznámila meziplanetární tahovku Sid Meier's Starships.

Sid Meier's Starships

Sid Meier's Starships FOTO: Reprofoto YouTube

Zatímco Beyond Earth se odehrává na nově objevené planetě, Starship se soustředí na samotné cesty vesmírem. Ve hře budete mít pod kontrolou flotilu vesmírných korábů, pomocí níž budete chránit své planety a vytvářet obrovské federace.

Jejich vliv budete šířit skrze obrovské univerzum a kde nezabere diplomacie, přijdou na řadu meče, tedy spíše štíty a další futuristické technologie. Podobně jako ve starších dílech Civilizace, i zde budete postupně odemykat strom technologií. Novinkou bude možnost přizpůsobit si své lodě dle libosti.

Starship by tak měl být jakýmsi pokračováním Beyond Earth, s několika podstatnými velepšeními. Mise se budou odehrávat na unikátních mapách a dynamicky generovaný taktický boj by mněl podle Meiera napomoci znovuhratelnosti.

"Při designování hvězdných lodí mě fascinovala myšlenka otevřít další kapitolu příběhu Beyond Earth. Co se stane poté, co jste úspěšně kolonizovali nový domov a začali stavět vesmírné lodě, aby jste se mohli opět vydat ke hvězdám? Co se stalo s našimi bratry a sestrami na Zemi?" cituje Meiera server Gamespot.com.

Hra by měla na PC, Mac a iPad dorazit v nejbližších měsících. Cena zatím oznámena nebyla.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Oznámena nová strategie Sid Meier's Starships

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.