Fable Legends se na E3 dočkal nového traileru i hrdiny

E3 2015

Do vydání Fable Legends zbývá zhruba půl roku a tak bylo jasné, že se na konferenci E3 objeví nový trailer. Překvapením ale bylo představení nového support hrdiny, jímž je Celeste, objevující se hned na začátku traileru.

Fable Legends

Fable Legends FOTO: Lionhead Studios

Vydání Fable Legends očekáváme letos na vánoce. Přesné datum ale Microsoft na své konferenci během E3 naproti očekávání stále neoznámil. Fanoušky série však navnadil novým trailerem. 

Příběh třetího dílu série Fable nás neposune, jak tomu bylo v druhém díle, ve světě Albionu o 500 let dopředu. Tentokrát to bude přesně desetina této doby. Dostaneme se do času průmyslové revoluce, připomínající pozdní 18. století a stejně jako v minulých dílech, i zde bude morální vývoj (ať již pozitivní, či negativní) klíčovým elementem celé hry. Kromě osobního či psychologického apektu přibyde také aspekt politický. Vaším cílem tedy bude sesadit krále utlačujícího svůj lid a ochránit kontinent před útoky z venčí.

Na E3 byl představen i nový hrdina jménem Celeste. Jedná se o support class a vývojáři hodnotí její náročnost třemi body z pěti. Celeste, jak již její jméno napovídá, byla vychována ve víře, že nebesa střeží tajemství života. Proto také zasvětila svůj život sledováním pohybu hvězd. Naučila se také ovládat světlo pomocí své mysli a usměrňovat jej jak do léčivých tak do destruktivních sil. K Celeste samotné zatím vývojáři neprozradili více informací, zahlédnout jste ji ale mohli v první části nového traileru.

Pomatujete ještě na historku Blizzardu o vytváření zvuku murloků? Vývojáři z Lionhead Studios použili podobný postup při nahrávání zvuků ogrů. Ti nebudou chybět ani v Fable Legends a stanou se opravdu velkým oříškem. Kromě hlavy svého dvojčete, která má připomínky a komentáře i přes to, že je nabodnutá na kyji jejich bratra mají ogři v rukávu pár dalších triků. Kromě klasického útoku tak budete muse dávat pozor ještě na smrtící prdění či plivání, které vás zpomalí. A to se, krom toho, že je to opravdu nechutné, stane velkým problémem, jelikož ogři budou ve Fable Legends ještě rychlejší než kdysi.

Přesné datum vydání zatím není známo,hra by ale měla vyjít ještě do konce tohoto roku ve vezi pro PC a Xbox One.

Témata: Fable Legends | E3 2015
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Fable Legends se na E3 dočkal nového traileru i hrdiny

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.