ArenaNet na E3 překvapili s možností předprodeje Guild Wars 2: Heart of Thorns

E3 2015

Prostoru na konferenci E3 se dostalo i očekávané expanzi Heart of Thorns pro Guild Wars 2. Vývojáři představili nový trailer i guildovná haly.

Guild Wars 2: Heart of Thorns

Guild Wars 2: Heart of Thorns FOTO: ArenaNet

Během PC Gaming Show Colin Johanson poodhalil první pohled na guild halls, jednu z novinek, kterých se dočkáme v Guild Wars 2: Heart of Thorns. Poprvé tak vaše guilda bude moci prohlásit část Tyria za svou a vybudovat si v džungli svůj vlastní guildovní dům. Zde budou hráči moci jen tak vysedávat, plánovat mise a formovat týmy, které vyzvou na souboj ostatní guildy. 

Jak je zřejmé z traileru, guildovní hráči budou nejprve muset společnými silami odstranit pozůstatky Mordremothových vojsk a až poté prohlásit guildovní halu za svou. Jakmile tak učiní, získají přístup k rozličným možnostem hry ať už v Pve, PvP, nebo WvW aktivitách. Založení guild hall týmu hráčům umožní bojovat v PvP módu a získat tak nový rank v guildovních žebříčcích. Svůj PvP skill budete moci se svou guildou trénovat v arénách, ve War Room se naopak budete připravovat na válku proti dalším guildám. Vývojáři mysleli i na mírumilovnější hráče a připravili pro ně aktivity mimo bitevní pole. Ve Workshopu půjdou vyrobit předměty, které si s sebou můžete vzít do světa a chystá se i nová, speciální guildovní profese.

ArenaNet přislíbila uvolnění dodatečných informací v nadcházejících týdnech. Johanson také oznámil, že Guild Wars 2: Heart of Thorns je počínaje včerejškem dostupný v předprodeji. Hru si můžete předobjednat v těchto verzích.

  • The Standard edition: obsahující přístup do Guild Wars 2 a Guild Wars 2: Heart of Thorns. Zarážející je, že cena pro vlastníky původní verze hry zůstává stejná, jako pro hráče, kteří získají originální verzi k expanzi zdarma. Cena: $49.99 USD
  • The Deluxe edition: obsahující kromě obou verzí hry také dodatečný slot pro hrdinu, miniaturního Revenant Rytlock, Revenant Finisher, možnost volby jedné ze tří Mordremoth’s Bane guild-hall dekorací a stylový skin na kluzák. Cena: $74.99 USD
  • The Ultimate edition: obsahující ke všemu výše zmíněnému navíc 4.000 gemů. Ultimate edition nebude možné zakoupit jako upgrade, takže pokud o ni máte zájem, musíte si ji pořídit jakožto kompletní balíček. Cena: $99.99 USD

Pokud si tedy jednu z těchto edicí zakoupíte v předprodeji, získáte okamžitý přístup do původní verze hry a vychytávek, kvůli kterým si ten, či onen balíček pořizujete se dočkáte až při oficiálním, zatím neoznámeném, vydání expanze.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: ArenaNet na E3 překvapili s možností předprodeje Guild Wars 2: Heart of Thorns

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Víkend plný her zdarma! Jak získat LEGO The Hobbit či DayZ?

13.12.2018 21:38 Vánoce se blíží! A my hráči z toho budeme jenom těžit.

Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

13.12.2018 21:06 Populární adaptace filmu o zombie apokalypse z roku 2013 nevyjde na Steam.

Související:

Nejčtenější články

  1. Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.