ArenaNet na E3 překvapili s možností předprodeje Guild Wars 2: Heart of Thorns

E3 2015

Prostoru na konferenci E3 se dostalo i očekávané expanzi Heart of Thorns pro Guild Wars 2. Vývojáři představili nový trailer i guildovná haly.

Guild Wars 2: Heart of Thorns

Guild Wars 2: Heart of Thorns FOTO: ArenaNet

Během PC Gaming Show Colin Johanson poodhalil první pohled na guild halls, jednu z novinek, kterých se dočkáme v Guild Wars 2: Heart of Thorns. Poprvé tak vaše guilda bude moci prohlásit část Tyria za svou a vybudovat si v džungli svůj vlastní guildovní dům. Zde budou hráči moci jen tak vysedávat, plánovat mise a formovat týmy, které vyzvou na souboj ostatní guildy. 

Jak je zřejmé z traileru, guildovní hráči budou nejprve muset společnými silami odstranit pozůstatky Mordremothových vojsk a až poté prohlásit guildovní halu za svou. Jakmile tak učiní, získají přístup k rozličným možnostem hry ať už v Pve, PvP, nebo WvW aktivitách. Založení guild hall týmu hráčům umožní bojovat v PvP módu a získat tak nový rank v guildovních žebříčcích. Svůj PvP skill budete moci se svou guildou trénovat v arénách, ve War Room se naopak budete připravovat na válku proti dalším guildám. Vývojáři mysleli i na mírumilovnější hráče a připravili pro ně aktivity mimo bitevní pole. Ve Workshopu půjdou vyrobit předměty, které si s sebou můžete vzít do světa a chystá se i nová, speciální guildovní profese.

ArenaNet přislíbila uvolnění dodatečných informací v nadcházejících týdnech. Johanson také oznámil, že Guild Wars 2: Heart of Thorns je počínaje včerejškem dostupný v předprodeji. Hru si můžete předobjednat v těchto verzích.

  • The Standard edition: obsahující přístup do Guild Wars 2 a Guild Wars 2: Heart of Thorns. Zarážející je, že cena pro vlastníky původní verze hry zůstává stejná, jako pro hráče, kteří získají originální verzi k expanzi zdarma. Cena: $49.99 USD
  • The Deluxe edition: obsahující kromě obou verzí hry také dodatečný slot pro hrdinu, miniaturního Revenant Rytlock, Revenant Finisher, možnost volby jedné ze tří Mordremoth’s Bane guild-hall dekorací a stylový skin na kluzák. Cena: $74.99 USD
  • The Ultimate edition: obsahující ke všemu výše zmíněnému navíc 4.000 gemů. Ultimate edition nebude možné zakoupit jako upgrade, takže pokud o ni máte zájem, musíte si ji pořídit jakožto kompletní balíček. Cena: $99.99 USD

Pokud si tedy jednu z těchto edicí zakoupíte v předprodeji, získáte okamžitý přístup do původní verze hry a vychytávek, kvůli kterým si ten, či onen balíček pořizujete se dočkáte až při oficiálním, zatím neoznámeném, vydání expanze.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: ArenaNet na E3 překvapili s možností předprodeje Guild Wars 2: Heart of Thorns

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.