Deus Ex Mankind Divided se chlubí prvním gameplay trailerem

E3 2015

Včerejší prezentace Deus Ex Mankind Divided možná neměla takový ohlas a zapadla za nově ohlášené RPG hry, ale určitě se nemá za co stydět a pokud jste ještě neviděli nový trailer s prvními záběry ze hry, tak to rychle napravte, protože jsou to velmi povedené tři minuty.

Deus Ex: Mankind Divided

Deus Ex: Mankind Divided FOTO: Square Enix

Deus Ex Mankind Divided se odehrává v roce 2029 a jak vám Pavel naznačil v předchozím článku, bude se z části odehrávat i v České republice, což je hlavně pro nás velké lákadlo, projít si kyberpunkovou Prahu v jedné z nejočekávanějších her současnosti.

Mechanicky upravení lidé jsou vyděděni ze společnosti a vnímáni jako nebezpečí, mnoho občanů je také nazývá teroristy. Svět je uvržen do chaosu a ve vzduchu jde cítit napětí ohledně toho, jak se mechaničtí lidé poperou s vyhnanstvím a jestli se nevzbouří. Rok 2029 tedy rozhodně nevypadá vůbec růžově.

Přímo v traileru můžete vidět, že Adam Jensen dostal zcela nový arzenál zbraní a augmentace, která nese označení 2.0. Tyto novinky nám prý umožní další cesty a řešení, jak hrát Mankind Divided. Pořád budete moct hrát si pouze se stíny a neusmrcovat nepřátele, nebo naopak můžete rozpoutat peklo na zemi a prostřílet se do konce. A co třeba kombinace obou? Fantazii se mezi nekladou a bude to tedy jen a jen na nás, jak Deus Exe budeme hrát.

Deus Ex Mankind Divided vyjde příští rok na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Deus Ex Mankind Divided se chlubí prvním gameplay trailerem

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.