Deus Ex Mankind Divided se chlubí prvním gameplay trailerem

E3 2015

Včerejší prezentace Deus Ex Mankind Divided možná neměla takový ohlas a zapadla za nově ohlášené RPG hry, ale určitě se nemá za co stydět a pokud jste ještě neviděli nový trailer s prvními záběry ze hry, tak to rychle napravte, protože jsou to velmi povedené tři minuty.

Deus Ex: Mankind Divided

Deus Ex: Mankind Divided FOTO: Square Enix

Deus Ex Mankind Divided se odehrává v roce 2029 a jak vám Pavel naznačil v předchozím článku, bude se z části odehrávat i v České republice, což je hlavně pro nás velké lákadlo, projít si kyberpunkovou Prahu v jedné z nejočekávanějších her současnosti.

Mechanicky upravení lidé jsou vyděděni ze společnosti a vnímáni jako nebezpečí, mnoho občanů je také nazývá teroristy. Svět je uvržen do chaosu a ve vzduchu jde cítit napětí ohledně toho, jak se mechaničtí lidé poperou s vyhnanstvím a jestli se nevzbouří. Rok 2029 tedy rozhodně nevypadá vůbec růžově.

Přímo v traileru můžete vidět, že Adam Jensen dostal zcela nový arzenál zbraní a augmentace, která nese označení 2.0. Tyto novinky nám prý umožní další cesty a řešení, jak hrát Mankind Divided. Pořád budete moct hrát si pouze se stíny a neusmrcovat nepřátele, nebo naopak můžete rozpoutat peklo na zemi a prostřílet se do konce. A co třeba kombinace obou? Fantazii se mezi nekladou a bude to tedy jen a jen na nás, jak Deus Exe budeme hrát.

Deus Ex Mankind Divided vyjde příští rok na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Deus Ex Mankind Divided se chlubí prvním gameplay trailerem

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

19.01.2019 14:44 Spekulace kolem nové generace konzolí nabírají na obrátkách.

HW požadavky Far Cry New Dawn odhaleny. Zahrajete si?

17.01.2019 20:17 Bude tato "variace na Fallout" úspěšnější než loňský pokus od Bethesdy?

Související:

Nejčtenější články

  1. Hordy nemrtvých na obzoru: Days Gone představuje sběratelskou a speciální edici

  2. EA zrušilo rozsáhlou Star Wars hru s otevřeným světem

  3. HW požadavky Far Cry New Dawn odhaleny. Zahrajete si?

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.