Krabicová verze hry Dying Light bude mít zpoždění

Jen pár dní před uvedením na trh, přišli vývojáři z polského Techlandu se zprávou, že jejich hra Dying Light nebude mít krabicovou verzi, a to po celém světě, kromě Severní Ameriky. Důvod, proč tomu tak je, se neví.

Dying Light

Dying Light FOTO: Warner Bros

„Budeme mít zpoždění u vydání krabicové verze Dying LIght v Evropě, Středním východě, Africe, Asii a v Austrálii,“ napsali vývojáři z Techlandu na svou Facebook stránku.

„Digitální verze vychází bez zpoždění, úplně normálně již 27. ledna na PC, Xbox One a PlayStation 4. Jakmile budeme mít nové informace o dodání krabicových verzí, ihned vás budeme informovat,“ dodali vývojáři.

Těm, kteří si předobjednali krabicovou verzi a chtějí přesto hrát od prvního dne, nezbývá nic jiného, než si koupit dražší digitální verzi, jak informoval eurogamer.net. Existuje i částečné řešení pro ty, kteří by chtěli nějakou fyzickou věc spojenou s Dying Light.

 

Na videu můžete vidět figurku z 3D tiskárny, kterou si může vytisknout každý, Techland totiž uvolnil plánek pro 3D tiskárnu, stáhnout si jej můžete zde.    

Témata: Dying Light | Techland
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Krabicová verze hry Dying Light bude mít zpoždění

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.