Obsidian oznámil ledové rozšíření pro Pillars of Eternity s podtitulem The White March

E3 2015

Jedna z her, které vrátily cRPG zpět na výsluní, kam patří, Pillars of Eternity, se dočká první datadisku. První část expanze The White March nabídne nové schopnosti, společníky a mnohem víc.

Pillars of Eternity: The White March

Pillars of Eternity: The White March FOTO: Obsidian Entertainment

Už dříve prozrazené rozšíření nás zavede na mrazivý sever, kde se pokusíme proniknout do staré pevnosti a dosáhnout White Forge skryté uvnitř. Na cestě můžeme očekávat nové společníky a hru nám ulehčí spousta nových schopností a navýšený level cap.

CEO Obsidian Entertainment zároveň prozradil, že scénáristé strávili na White March ještě více času než základní hře. O příběhovou omáčku tedy nouze určitě nebude.

Na další informace, především datum vydání, si budeme muset ještě počkat.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Obsidian oznámil ledové rozšíření pro Pillars of Eternity s podtitulem The White March

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.