Všechno je jinak, Gears of War: Ultimate Edition dorazí i na PC

E3 2015

Když Microsoft na své včerejší konferenci představil Ultimate Edition prvního dílu Gears of War, o PC nepadlo ani slovo. Po 8 letech od vydání prvního Gears of War na PC se ale přeci jen dočkáme.

Gears of War: Ultimate Edition

Gears of War: Ultimate Edition FOTO: The Coalition

Se zprávou přišel opět Rod Fergusson z The Coalition, kteří pracují kromě Gears of War: Ultimate Edition i na novém dílu Gears 4. Zatímco Xbox One verze poběží v 1080p a 60 fps, PC verze nabídne podporu až pro 4K rozlišení, neomezený refresh rate a podporu DirectX 12. Potvrzen je rovněž návrat multiplayeru.

img-responsive

Gears of War: Ultimate Edition | foto: Microsoft

Gears of War: Ultimate Edition tedy nakonec vyjde 25. sprna jak pro Xbox One, tak pro PC.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Všechno je jinak, Gears of War: Ultimate Edition dorazí i na PC

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.