Rising Storm 2 od Tripwire nás zavede do vietnamské války

E3 2015

Tripwire Interactive na PC konferenci odhalili, že kromě druhého Killing Floor pracují v tuto chvíli i na Rising Storm 2: Vietnam. V tomto spin-offu série Red Orchestra se podíváme do boje mezi americkou a vietnamskou armádou.

Rising Storm 2: Vietnam

Rising Storm 2: Vietnam FOTO: Reprofoto Twitch

Na vývoji hry spolupracuje Tripwire opět se studiem Antimatter Games, kde vznikl už první Rising Storm. A z jedné a půl minuty záběrů rozhodně dýchá atmosféra, jejíž nedostatkem série Red Orchestra ostatně nikdy netrpěla.

Na konkrétnější detaily si budeme muset ještě počkat, ale je dost pravděpodobné, že se hra, stejně jako Killing Floor 2, nejdříve objeví v Early Access.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Rising Storm 2 od Tripwire nás zavede do vietnamské války

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Zaklínač 3 se stále prodává velice dobře. Letošní prodeje překonaly ty z…

30.08.2019 18:31 CD Projekt je neustále na vzestupu. A pomáhá v tom i hra, která vyšla před více než čtyřmi roky.

Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících…

18.08.2019 17:33 Co si pro nás chystá Sony s novým PlayStationem, je stále ve hvězdách, nový Xbox ale pomalu dostává…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.