Square Enix představil nový trailer pro Kingdom Hearts III

E3 2015

Square Enix ve spolupráci s Disneym přinese do světa Kingdom Hearts III kromě kačera Donalda a Goofyho taky prostředí z Disneyho filmu Na vlásku.

Kingdom Hearts III

Kingdom Hearts III FOTO: Reprofoto YouTube

Na dnešní konferenci Square Enix odhalil premiérové záběry z Kingdom Hearts III, projektu na kterém spolupracují s Walt Disney Animation Studios. Fanoušci série se dočkají Sora a jeho věrných přátel kačera Donalda a Goofyho. Herní svět založený na filmu Na vlásku je jedním z mnoha králíků, které má tato dvojka ještě v klobouku, dočkat bychom se měli i světa Marvel universe či Star Wars.

Režisér Tetsuya Nomura, který kvůli plnému soustředění na Kingdom Hearts III odešel z vývoje Final Fantasy XV na loňské konferenci E3 oznámil, že hra poběží na Unreal Engine 4 od Epic Games a že mají plnou podporu Epicu, takže tato změna nikterak neovlivní vývoj hry. Do té doby se spekulovalo o vývoji hry na Luminous Engine od Square Enix. 

Datum vydání zatím neznáme. Jisté ale je, že hra vyjde ve verzích pro Xbox One a PlayStation 4. Nomura uvedl, že další informace budou oznámeny v listopadu 2015 na japonském D23 expo.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Square Enix představil nový trailer pro Kingdom Hearts III

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Super Meat Boy v moderní grafice? To je pekelně těžká plošinovka Robbie…

14.08.2018 19:54 Tři tvůrci, spousta příběhů a jedna hra. Hra, se kterou chce malé řecké studio Pixer Reign prorazit…

Americkému fotbalu se daří! Série Madden NFL už překonala neuvěřitelná…

14.08.2018 18:52 Americký fotbal je mezi hráči zřejmě populární. Dokládají to i prodejní výsledky celé série.

Související:

Nejčtenější články

  1. Assassin's Creed Odyssey nabídne doslova neomezené možnosti při soubojích

  2. Ušetřete na hrách od Bethesdy při příležitosti QuakeConu 2018

  3. Rainbow Six Siege bude opět zdarma

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.