Square Enix představil nový trailer pro Kingdom Hearts III

E3 2015

Square Enix ve spolupráci s Disneym přinese do světa Kingdom Hearts III kromě kačera Donalda a Goofyho taky prostředí z Disneyho filmu Na vlásku.

Kingdom Hearts III

Kingdom Hearts III FOTO: Reprofoto YouTube

Na dnešní konferenci Square Enix odhalil premiérové záběry z Kingdom Hearts III, projektu na kterém spolupracují s Walt Disney Animation Studios. Fanoušci série se dočkají Sora a jeho věrných přátel kačera Donalda a Goofyho. Herní svět založený na filmu Na vlásku je jedním z mnoha králíků, které má tato dvojka ještě v klobouku, dočkat bychom se měli i světa Marvel universe či Star Wars.

Režisér Tetsuya Nomura, který kvůli plnému soustředění na Kingdom Hearts III odešel z vývoje Final Fantasy XV na loňské konferenci E3 oznámil, že hra poběží na Unreal Engine 4 od Epic Games a že mají plnou podporu Epicu, takže tato změna nikterak neovlivní vývoj hry. Do té doby se spekulovalo o vývoji hry na Luminous Engine od Square Enix. 

Datum vydání zatím neznáme. Jisté ale je, že hra vyjde ve verzích pro Xbox One a PlayStation 4. Nomura uvedl, že další informace budou oznámeny v listopadu 2015 na japonském D23 expo.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Square Enix představil nový trailer pro Kingdom Hearts III

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.