Square Enix a Platinum Games připravují pokračování akční adventury NieR

E3 2015

Square Enix si může udělat připsat další bod do kolonky "co nikdo nečekal". Po remaku Final Fantasy 7 totiž na své konferenci oznámili, že se pracuje na pokračování zapomenuté konzolovky NieR.

NieR New Project

NieR New Project FOTO: Square Enix

Není nad to vytáhnout z hlubin herní historie titul, který už si skoro nikdo nepamatuje, a pak na E3 konferenci oznámit jeho pokračování. Square Enix tohle právě předvedl s akční adventurou NieR.

Vytvoření nového dílu, který má prozatím pouze pracovní název NieR New Project, se zhostí původními tvůrci ve spolupráci s mistry v Platinum Games. Avšak ze hry samotné jsme zatím viděli jen pár vteřin, na více informací si musíme počkat až do podzimu. Zatím ale víme, že se hra určitě objeví na PS4.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Square Enix a Platinum Games připravují pokračování akční adventury NieR

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.