Okresní kolo Hearhtstone turnaje středních škol běží na plné obrátky.

Již tento pátek 23.1. proběhne další kolo HTSS, a to na Střední Průmyslové škole v České Lípě, a co do počtu přihlášených hráčů se bude jednat o to zatím největší.

HTSS

HTSS FOTO: HTSS

Z tohoto kola opět vzejdou dva postupující do okresního finále, které se bude konat 7.2. na Soukromé podnikatelské střední škole v České Lípě. Tam se utká 16 nejlepších hráčů o celkové vítězství a hodnotné výhry od partnerů jako jsou Razer, XXL, Gamlery a další.

Tito dva vítězové se přidají k již známým postupujícím z prvního kola, což jsou Martin "Takeno" Bureš a Robin "Bobyches" Berlov ze SPoSŠ.

Celkově budou v tomto kole soutěžit hráči z devíti přihlášených středních škol a gymnázií českolipského okresu. Kromě Průmyslové školy jsou již potvrzená data turnajů pro Euroškolu Česká Lípa, konkrétně 27. 1. 2015, a na Gymnáziu Česká Lípa proběhne 28. 1. 2015. Dalšími účastníky jsou Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Obchodní akademie, všechny v České Lípě, Vyšší odborná škola sklářská a Střední škola v Novém Boru a Gymnázium Mimoň.

Toto okresní kolo je jen počátkem celého projektu a v další fázi se dočkáme kola krajského, a to konkrétně v Libereckém kraji. Tam se již počítá s rovnou padesátkou středních škol, učilišť a gymnázií. Toto kolo odstartuje na přelomu dubna a května letošního roku. Vyvrcholením bude celorepublikové kolo, které proběhne v druhé polovině roku 2015. Tam se již počítá se zapojením více než tisíce středoškolských zařízení.

O novinkách, vítězích jednotlivých turnajů a dalších podrobnostech vás budeme samozřejmě informovat zde na Gamifique.cz, který je mediálním partnerem HTSS. Oficiální stránky turnaje najdete zde a facebookové stránky tady.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Okresní kolo Hearhtstone turnaje středních škol běží na plné obrátky.

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

The Elder Scrolls jako strategie? Mod pro Medieval 2: Total War dostal…

21.01.2019 17:46 Je libo strategie ze světa The Elder Scrolls?

Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

19.01.2019 14:44 Spekulace kolem nové generace konzolí nabírají na obrátkách.

Související:

Nejčtenější články

  1. Hordy nemrtvých na obzoru: Days Gone představuje sběratelskou a speciální edici

  2. HW požadavky Far Cry New Dawn odhaleny. Zahrajete si?

  3. Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.