Okresní kolo Hearhtstone turnaje středních škol běží na plné obrátky.

Již tento pátek 23.1. proběhne další kolo HTSS, a to na Střední Průmyslové škole v České Lípě, a co do počtu přihlášených hráčů se bude jednat o to zatím největší.

HTSS

HTSS FOTO: HTSS

Z tohoto kola opět vzejdou dva postupující do okresního finále, které se bude konat 7.2. na Soukromé podnikatelské střední škole v České Lípě. Tam se utká 16 nejlepších hráčů o celkové vítězství a hodnotné výhry od partnerů jako jsou Razer, XXL, Gamlery a další.

Tito dva vítězové se přidají k již známým postupujícím z prvního kola, což jsou Martin "Takeno" Bureš a Robin "Bobyches" Berlov ze SPoSŠ.

Celkově budou v tomto kole soutěžit hráči z devíti přihlášených středních škol a gymnázií českolipského okresu. Kromě Průmyslové školy jsou již potvrzená data turnajů pro Euroškolu Česká Lípa, konkrétně 27. 1. 2015, a na Gymnáziu Česká Lípa proběhne 28. 1. 2015. Dalšími účastníky jsou Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Obchodní akademie, všechny v České Lípě, Vyšší odborná škola sklářská a Střední škola v Novém Boru a Gymnázium Mimoň.

Toto okresní kolo je jen počátkem celého projektu a v další fázi se dočkáme kola krajského, a to konkrétně v Libereckém kraji. Tam se již počítá s rovnou padesátkou středních škol, učilišť a gymnázií. Toto kolo odstartuje na přelomu dubna a května letošního roku. Vyvrcholením bude celorepublikové kolo, které proběhne v druhé polovině roku 2015. Tam se již počítá se zapojením více než tisíce středoškolských zařízení.

O novinkách, vítězích jednotlivých turnajů a dalších podrobnostech vás budeme samozřejmě informovat zde na Gamifique.cz, který je mediálním partnerem HTSS. Oficiální stránky turnaje najdete zde a facebookové stránky tady.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Okresní kolo Hearhtstone turnaje středních škol běží na plné obrátky.

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.