Obsáhlý trailer z Just Cause 3 představuje hru a datum vydání

E3 2015

Začátek své konference věnoval Square Enix sandboxovému Just Cause 3. Kromě traileru, který představovuje téměř každý detail hry, jsme se dozvěděli i datum vydání.

Just Cause 3

Just Cause 3 FOTO: Avalanche Studios

Nový trailer se zaměřuje na nejdůležitější prvky hry - příběh, gameplay, open world, grappling hook, exploze, exploze a zase exploze. Pokud jste tedy stále netušili, o čem středomořská verze Just Cause 2 je, po tomto traileru už nebudete na pochybách.

Phil Rogers, CEO Square Enix, rovněž prozradil, že Just Cause 3 nabídne, stejně jako předchozí díl, mapu o rozloze 640 km2, . Půjde tedy opět o pořádně veliký sandbox, který z hlediska rozlohy jen obtížně hledá soupeře.

Ale to nejdůležitější, nové hry od Avalanche Studios se dočkáme 1. prosince na PC, Xbox One a PS4.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Obsáhlý trailer z Just Cause 3 představuje hru a datum vydání

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.