Heavy Rain a Beyond: Two Souls se objeví v remasterované edici na PS4

E3 2015

Toto oznámení jen potvrzuje, jak byla tiskovka Sony přeplněná. Vždyť se tam nevlezl ani David Cage se svým remakem posledních dvou her Heavy Rain a Beyond: Two Souls. Tyto dvě interaktivní díla/hry si užijeme ve vyleštěné grafice a s několika vylepšeními, které určitě potěší.

Beyond: Two Souls PS4 edice

Beyond: Two Souls PS4 edice FOTO: Sony

Z nějakého důvodu bude ale hra dostupná pouze v Evropě, což je možná i ten hlavní důvod, proč tato speciální edice nebyla na konferenci Sony. Nicméně to nás zase tak moc nemusí trápit, protože my si hru zahrajeme bez problémů, jak informovalo Sony ve svém blogu. Heavy Rain i Beyond: Two Souls budou dostupné v digitální a fyzické formě, a to buď ve formě bundlu, nebo klasicky samostatně.

Pro mnohé byl Heavy Rain jeden z milníků PlayStation 3 generace. Hra se stala velmi oblíbenou a v recenzích také obstála dobře. O pár let později se objevil jeho duchovní nástupce Beyond: Two Souls, kde jsme sledovali famózní život Jodie Holmes. Tu ztvárnila neuvěřitelným způsobem Ellen Page, které sekundoval neméně horší Willem Dafoe. Bohužel hra už nebyla přijata tak kladně, jako Heavy Rain, hlavně kvůli obrovskému očekávání, které David Cage nedokázal naplnit a taky kvůli jeho podivným režisérským kouskům.

Ty budou naštěstí opraveny, v remasterované verzi totiž přibude mód, který vám dovolí projít Beyond chronologicky. Jak Heavy Rain, tak Beyond: Two Souls musím doporučit, obě hry mají perfektní scénář, který se u her jen tak nevidí, navíc s vylepšenou grafikou se bude jednat o ideální zábavu na několik večerů. Další informace o PS4 edici těchto her bychom se měli dozvědět již brzy.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Heavy Rain a Beyond: Two Souls se objeví v remasterované edici na PS4

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.