Blizzard se po dlouhé době podívá na E3. Odhalí novinky z Heroes a SC

E3 2015

Od té doby, co Blizzard pořádá vlastní akci s názvem BlizzCon, se už moc neangažuje na konferencích, a když už ano, tak většinou jen s hratelnou verzí své hry někde na stánku. Takže dnešní, respektive zítřejší účast na konferenci PC Gaming Show určitě bude stát za to.

Starcraft II: Legacy of the Void

Starcraft II: Legacy of the Void FOTO: Blizzard Entertainment

Budou se ukazovat dvě hry, nová MOBA hra Heroes of the Storm, která byla spuštěna na začátku měsíce a třetí datadisk do Starcraft II s podtitulem Legacy of the Void. Popravdě bych si přál i nějaké informace o Overwatchi, ale to si Blizzard nechává právě na BlizzCon.

Do Heroes of the Storm byl nedávno odhalen Butcher, obří postava z Diablo universa a taky se poprvé ukázal na záběrech ze hry battleground s názvem Battlefield of Eternity. A právě na konferenci PC Gaming show bychom se měli dozvědět další nové informace. Podle obrázku jde poznat, že jedna z nových postav bude Skeleton King, o kterém už se pár měsíců ví. Zbytek se zatím tají, a pokud budeme hodní, tak by nám mohl Blizzard ukázat i malý náznak Starcraft mapy nebo nového hrdiny.

Starcraft II: Legacy of the Void

Multiplayer beta odstartovala v březnu, ale je tomu již dlouho, kdy jsme se dozvěděli nějaké nové podstatné informace. Novinky se většinou týkaly multiplayeru a příběh zůstával prozatím stranou. To se ale změní na dnešní konferenci PC Gaming Show, kde Blizzard poodhalí něco málo z finálového dílu této trilogie.

Můj osobní tip je, že se odhalí i sběratelská edice hry a možná i samotné datum vydání, na které každý tak dlouho čeká. Jestli se vyplní mé tipy a přání se dozvíme zítra ve dvě hodiny ráno na PC Gaming Show a jak už je zvykem, Gamifique bude přinášet z akce LIVE názory do kavárny a po skončení konference přinese souhrnné články všeho důležitého.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Blizzard se po dlouhé době podívá na E3. Odhalí novinky z Heroes a SC

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.