V Assassin’s Creed Syndicate si zahrajete i za ženskou hrdinku Evie Frye

E3 2015

Nejmladší člen rodiny Assasin´s Creed nás přenese do Londýna roku 1868. Stejně jako sama průmyslová revoluce, i Londýn v Assasin´s Creed Syndicate nabízí rychlejší a efektivnější možnosti cestování, než tomu bylo doposud.

Assassin´s Creed Syndicate

Assassin´s Creed Syndicate FOTO: GAMIFIQUE.cz

V Assasin´s Creed Syndicate se po Viktoriánském Londýně v roli Jacoba Frye budete moci pohybovat pomocí vlaků, lodí, drožek, či závěsných lan. Vlakem na začátku hry do Londýna poprvé přicestujete a budete tak prožívat první dojmy z města v rozkvětu průmyslové revoluce společně s hlavními postavami. Všechny zmíněné prostředky hrají důležitou roli ve vylepšené mobilitě kterou Assassin’s Creed Syndicate nabízí. Hra tím samozřejmě dostane daleko rychlejší spád, než tomu bylo u jejich předchůdců. Ostatně podívejte se sami.

Jak je vidět z traileru, vaším úkolem bude odstranit templáře z postu vládců Londýna, který v této době skýtal čtvrtinu zemské populace. Dá se říci, že kdo vládl Londýnu, vládl světu. Aby se vám to povedlo, budete muset projít jednotlivé čtvrti a získat místní obyvatele na svou stranu. Stejně jako v realitě, i v Assassin’s Creed Syndicate se jednotlivé čtvrti liší svou socioekonomickou situací a té také budete muset přizpůsobit svůj způsob hry. V bohatších částech města bude nutné boj přesunout do odlehlých uliček, které se nehemží příslušníky policie, zatímco v nejchudších oblastech se vám policie ani neodváží stavět na odpor.

Zahrát si budete moci i za ženskou hrdinku, sestru Jacoba - Evie Frye. Evie je sice daleko nenápadnější než její bratr, neznamená to ale, že je byť jen o trochu méně brutální. Soudě podle traileru, odhaleného při včerejší konferenci Ubisoftu to vypadá, že v boji bude zákeřnější než její impulzivní dvojče. Zatímco Jacoba trailer představil v přímém boji a neohroženém stíhání nepřítele, Evie si neomylně klestí cestu skrz temná zákoutí a protivníky likviduje ještě než si stačí uvědomit, co se vlastně děje.

 

Útoky ze zálohy jsou pro Evie pouhým úvodem boje. Následuje série rychlých a precizních útoků pomocí vycházkové hole se zabudovaným mečem a vrhacích nožů pro rozptýlení vzdálenějších nepřátel. Boj, pokud se tak jednostranné likvidaci dá vůbec, říkat skončí stejně rychle jako začal. Kromě Jacoba a Evie se můžeme těšit ještě na další postavy, které zatím nebyly oznámeny.

Assassin’s Creed Syndicate se dočkáme už 23. října tohoto roku a to ve verzi pro všechny platformy. 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: V Assassin’s Creed Syndicate si zahrajete i za ženskou hrdinku Evie Frye

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.