Muž si odemknul extrémně vzácnou zbraň v CS:GO. Jeho reakce je k nezaplacení

Herní pár, který si na internetu říká TecAssault, si užíval večer při streamování hry Counter Strike: Global Offensive. Po dohrání se ještě rozhodli, že otevřou několik beden, ze kterých náhodně padají zbraně různé vzácnosti. Když se na ně v bedně usměje extrémně vzácný nůž, oba dva začnou vyvádět, manžel to ale dotáhne k dokonalosti.

Counter Strike: Global Offensive

Counter Strike: Global Offensive FOTO: Valve

Zatímco většina zbraní v Counter Strike: Global Offensive se dá vydělat pouhým hraním, klíče k odemčení beden se ale musí koupit za reálné peníze, uvedl server kotaku.com. Proto pokaždé, když se odemkne obyčejná zbraň, je to v podstatě vyhození peněz.

Stejné okamžiky prožíval i herní pár TecAssault. Po prvních neúspěšných pokusech, zavtipkovali, že by jim mohl padnout vzácný nůž Butterfly Knife. Nevíme, jestli to byla pouhá náhoda nebo zásah herního boha Gabe Newella. Hned při otevření další bedny, opravdu našli tento velmi vzácný nůž. Na samotnou reakci už se můžete podívat níže.

 

Na konec jen dodáme takovou perličku, cena tohoto nože se v aukci na Steamu pohybuje kolem 300 eur, což je v přepočtu 8 300 korun českých.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Muž si odemknul extrémně vzácnou zbraň v CS:GO. Jeho reakce je k nezaplacení

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.