NextGen Trackmania Turbo se přiřítí ještě tento rok

E3 2015

Příjemné překvapení nás čekalo na konferenci Ubisoftu. Nadeo oznámili další přírůstek do rodiny Trackmania her, tentokrát ale trošku odlišný. Ti bystřejší z vás si jistě všimnou nové formule, ale hlavně se změnila grafická stylizace, kdy mi hra více připomíná svět jak vystřižený z Trials Fusion.

Trackmania Turbo

Trackmania Turbo FOTO: Nadeo

Hlavní funkce ale zůstaly zachovány, pořád se jedná o hru „easy to learn, hard to master“, ve které se budeme předhánět o setiny na různorodých šílených tratích, kde je každá menší chyba tvrdě potrestána.

Hra bude mít i kampaň, kde bude připraveno více než 200 tratí seřazených podle obtížnosti, od opravdu jednoduchých, až po složité, kde na dojetí ve slušném čase, bude potřeba trénink a hlavně mnoho nervů. Tratě pak budou ještě rozděleny do čtyř různorodých prostředí.

Novinkou je například mód s názvem Double Driver, kde budou dva spoluhráči ovládat dvěma ovladači, jedno auto. Je to taková variace na hraní v dětství, ať se přihlásí ten, kdo nezažil „ty chodíš, já střílím“, myslím, že takových moc není.

Hudba se nyní bude přizpůsobovat rychlosti vaši jízdy, takže když pojede jako šnek, tak se pravděpodobně můžete těšit na klidnou hudbu, ale pokud pojedete jako ďas, hra vám bude do uší pouštět šíleně rychlou elektronickou hudbu.

A poslední třešnička na dortu je, že se hra taktéž vyvíjí pro virtuální realitu, což si popravdě nedokážu představit. Přinejhorším se ze hry stane simulátor zvracení. Datum vydání VR bude trošku opožděn oproti klasické verzi, která má datum vydání stanoveno na 26. listopadu 2015. Vyjde na PC, Xbox One a PlayStation 4.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: NextGen Trackmania Turbo se přiřítí ještě tento rok

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.