Byl oznámen nový Hitman, zahrajeme si ho ještě před Vánoci

E3 2015

Na konferenci Sony se oficiálně oznámil nový Hitman, tedy žádné velké překvápko, protože o tom, že Io-Interactive pracují na nové hře, se již nějaký ten pátek ví. Konečně je to ale oficiální a už se můžete těšit na 8. prosince, kdy Hitman vychází.

Hitman

Hitman FOTO: Io-Interactive

Protentokrát budeme zabíjet vysoko postavené osoby v exotických lokacích po celém světě. Podíváme se například do Paříže, cestou navštívíme Itálii a skončíme v Maroku v Marrákéši. Samozřejmě, toto je pouze část lokací.

„Tohle je pravá Hitman hra, nejprve se musí překonat chytrým způsobem překážky, abyste se dostali k vytoužené odměně,“ říká Christian Elverdam, kreativní ředitel Io-Intertactive. „K dispozici budete mít sílu a inteligenci Agenta 47, ale je jen na vás, jak je použijete, jestli rozpoutáte peklo, nebo připravíte profesionální tiché zabití,“ dodal.

Novinkou v sérii bude, že se první ukáže pouze v digitální podobě, protože vývojáři chtějí hru neustále vylepšovat a doplňovat novým obsahem, novými lokacemi, misemi apod. Kompletní přístup ke všemu, co Io-Intertactive vyrobí k Hitmanovi vás vyjde přesně na 60 dollarů, což rozhodně není málo a bude záležet na obsahu hry.

Hitman vychází 8. prosince na PC, Xbox One a PlayStation 4 a do konce roku 2016 by měly vycházet speciální rozšíření, které budou navyšovat obsah o nové lokace, mise apod.

Témata: Hitman | E3 2015
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Byl oznámen nový Hitman, zahrajeme si ho ještě před Vánoci

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Zaklínač od Netflixu je hitem internetu

20.07.2019 20:43 Když vyšlo najevo, že Netflix připravuje ve spolupráci s Andrzejem Sapkowským seriálovou adaptaci…

Zaklínač 3 nyní vypadá ještě lépe!

18.07.2019 20:46 Je to až k nevíře, ale Zaklínač 3 nedávno oslavil čtyři roky od vydání. Ani tak dlouhá doba a…

Související:

Nejčtenější články

  1. Zaklínač od Netflixu je hitem internetu

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.