Byl oznámen nový Hitman, zahrajeme si ho ještě před Vánoci

E3 2015

Na konferenci Sony se oficiálně oznámil nový Hitman, tedy žádné velké překvápko, protože o tom, že Io-Interactive pracují na nové hře, se již nějaký ten pátek ví. Konečně je to ale oficiální a už se můžete těšit na 8. prosince, kdy Hitman vychází.

Hitman

Hitman FOTO: Io-Interactive

Protentokrát budeme zabíjet vysoko postavené osoby v exotických lokacích po celém světě. Podíváme se například do Paříže, cestou navštívíme Itálii a skončíme v Maroku v Marrákéši. Samozřejmě, toto je pouze část lokací.

„Tohle je pravá Hitman hra, nejprve se musí překonat chytrým způsobem překážky, abyste se dostali k vytoužené odměně,“ říká Christian Elverdam, kreativní ředitel Io-Intertactive. „K dispozici budete mít sílu a inteligenci Agenta 47, ale je jen na vás, jak je použijete, jestli rozpoutáte peklo, nebo připravíte profesionální tiché zabití,“ dodal.

Novinkou v sérii bude, že se první ukáže pouze v digitální podobě, protože vývojáři chtějí hru neustále vylepšovat a doplňovat novým obsahem, novými lokacemi, misemi apod. Kompletní přístup ke všemu, co Io-Intertactive vyrobí k Hitmanovi vás vyjde přesně na 60 dollarů, což rozhodně není málo a bude záležet na obsahu hry.

Hitman vychází 8. prosince na PC, Xbox One a PlayStation 4 a do konce roku 2016 by měly vycházet speciální rozšíření, které budou navyšovat obsah o nové lokace, mise apod.

Témata: Hitman | E3 2015
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Byl oznámen nový Hitman, zahrajeme si ho ještě před Vánoci

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.