Po šesti letém čekání, se vrací The Last Guardian i s trailerem

E3 2015

Pohádka se vyplnila, již nemusíme psát o The Last Guardian jen jako o spekulaci. V Sony se s tím nepárali a vypustili znovu oznámení hned jako první hru své konference, poslední Guardian již samozřejmě vyjde na PlayStation 4, a to někdy v roce 2016.

The Last Guardian

The Last Guardian FOTO: Sony

Konference Sony odstartovala opravdu ve velkém stylu, po šesti letech, více než šest minut nových záběrů z již legendárního The Last Guardian. Pro jistotu ještě připomene, kdo na hře pracuje, jsou to vývojáři z Teamu ICO, kteří vyrobili dva hity na PlayStation 2 – ICO a Shadow of the Colossus a v podstatě od roku 2005 pracovali právě na The Last Guardian.

Chlapec se za těch šest let od odhalení naučil několik nových povelů, aby tak mohl se svým „zvířátkem“ postupovat v úrovni dále. Z videa jde poznat, že se opravdu jedná o ochránce, stačí si spočítat, kolikrát chlapci zachránil život.

Trošku zamrzí grafická stránka hry, která se moc nezměnila od té původní na PS3, ale musíme dát za pravdu kolegům z GameInformeru, na svou dobu pořád vypadá dobře, což bude asi tím, že při oznámení v roce 2009 se jednalo o grafický skvost a na trhu nebyla hra, která by se tomu blížila.

Nyní už jen musíme doufat, že se vývoj doopravdy blíží ke konci a v Sony nezačnou znovu oddalovat datum vydání, a to až do takové doby, že se o hře začne jen spekulovat. Ale pevně věříme, že už si to pohlídají a jednu z nejočekávanějších PlayStation 3 her si zahrajeme zpožděním na čtvrtém PlayStationu již za rok.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Po šesti letém čekání, se vrací The Last Guardian i s trailerem

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.