Ubisoftí eso v rukávu bylo Ghost Recon: Wildlands. Obrovská open world hra

E3 2015

Pokračování série Ghost Recon si asi každý představoval trochu jinak. Na světě snad nebylo člověka, který by tipoval, že další díl bude open world hra, ve které se budeme setkávat s drogami a kartely.

Ghost Recon: Wildlands

Ghost Recon: Wildlands FOTO: Ubisoft Entertainment

Na hře pracují velezkušení Ubisoft Paris a k tomu jim navíc pomáhá dalších pět Ubisoft studií po celém světě. Oproti poslednímu dílu Ghos Recon, se tentokrát vydáme jen o pár let do budoucnosti. Speciální tým Ghostu dostane za úkol zlikvidovat kartel s názvem Santa Blanca, který začíná být hrozbou pro celý svět.

Vydají se Bolívie, kde kartel sídlí na opravdu velké ploše. Wildlands by měl být zdaleka hrou s největším světem, jaký kdy Ubisoft vytvořil. Na mapě budou STOVKY vesnic, známé památky, několik frakcí a regionů. To vše by mělo zabaleno v krásném a žijícím světě. K dopadení členů gangu vám pomůžou desítky speciálních schopností, velký arzenál zbraní, vozidel nebo dronů.

„S Wildlands směřujeme sérii Ghost Recon do nových vod, které jsou velké, překrásné a žijí vlastním životem. Otevřený svět bude reagovat na hráčovy rozhodnutí,“ řekl Nouredine Abboud, výkonný producent Ubisoftu.

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands dává hráčům na výběr, celou hru budou moct projít úplně solo, nebo si budou moct přizvat až další tři hráče, aby spolu řádili na tomto obrovském hřišti.

Datum vydání zatím nebylo oznámeno, ale už víme, že hra vyjde na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Ubisoftí eso v rukávu bylo Ghost Recon: Wildlands. Obrovská open world hra

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.