Konečně jsme se dočkali prvních záběrů ze Star Wars Battlefront

E3 2015

Více než pěti minutovým videem přímo ze hry, jsme se mohli kochat na konci konference Electronic Arts, která jinak nebyla moc povedená. Ale to si probereme někdy jindy. Nyní se budeme věnovat pouze Battlefrontu.

Star Wars: Battlefront

Star Wars: Battlefront FOTO: Electronic Arts

Pro mnohé je to nejočekávanější hra současnosti a dnes ji poprvé mohli spatřit v pohybu. Byla představena jedna bitva z módu Walker Assault, ve které hrají hlavní prim velké útočné stroje známé pod označením AT-AT. Mód byl inspirován bitvou o Hoth a může se ji účastnit až 40 hráčů, dvacet na každé straně.

V redakci jsme se shodli, že po grafické stránce jsme čekali trošku více, ale na druhou stranu to nahradil zvuk, který je famózní, a to v každé hře od DICE.

Pokud si na začátku vyberete, že budete hrát za rebely, tak vaším úkolem bude zničit AT-AT, a k tomu budete muset využít veškeré prostředky, kterými rebelové disponují. Od obyčejných blasterů, přes bombardéry Y-wing, až po snowspeedery.

Naopak při výběru Impéria bude úkolem eskortovat AT-AT do základny nepřítele. Nejlepší věc za Impérium, je asi to, že můžete získat kontrolu nad zbraněmi AT-AT a rozstřílet rebely na prach. Za Impérium budete moct ovládat ještě například stíhač TIE a taky slavné postavy jako Vader nebo na druhé straně bariéry Luke.

V Česku a na Slovenksku hra vychází 20. listopadu 2015, a to na PC, PS4 a Xbox One, jak informoval Electronic Arts na oficiálním webu.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Konečně jsme se dočkali prvních záběrů ze Star Wars Battlefront

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.