GAMIFIQUE.cz přivítal dva dny od spuštění dvoutisícího návštěvníka

Nový český herní portál GAMIFIQUE.cz, zaměřený na herní zpravodajství a novinky, přivítal po dvou dnech od svého uvedení do provozu návštěvníka s pořadovým číslem 2000. Ambiciozní projekt, za jehož vznikem stojí zavedený zpravodajský portál EuroZprávy.cz, se tak směle vrhá do vod českého i světového herního průmyslu.

GAMIFIQUE.cz - Vše o hrách na jednom místě!

GAMIFIQUE.cz - Vše o hrách na jednom místě! FOTO: GAMIFIQUE.cz

GAMIFIQUE.cz, spadající pod mediální společnost Active Solution, která vlastní například zpravodajský portál EuroZprávy.cz, ekonomický server MoneyMag.cz či motoristický portál AutoRoad .cz, má za cíl rozvířit vody českého herního zporavodajství a v co nejkratším čase přinést zajímavé informace a články o novinkách na poli herního průmyslu.

Informační portál GAMIFIQUE.cz byl oficiálně spuštěn a představen světu ve čtvrtek 15. ledna v 15 hodin a během prvních dvou dnů jej navštívilo více než 2000 návštěvníků, kterým tímto děkujeme za projevenou důvěru a doufáme, že si i nadále udržíme vaši přízeň.

Redakce webu GAMIFIQUE.cz, tvořená profesionálními redaktory a lidmi z rozšiřující se herní scény, se v budoucnu zaměří nejen na novinky z oblasti počítačových, konzolových a mobilních her, ale i na zajímavé reportáže a rozhovory s uznávanými hráči i samotnými herními vývojáři.

Projekt rovněž plánuje mnoho nových funkcí, které nikde jinde nenajdete, a které vám zpříjemní chvíle strávené na tomto webu. Některé z nich návštěvníkům představíme již tento týden. Usilovně také připravujeme spolupráci s profesionály z herního světa, která učiní z GAMIFIQUE.cz to pravé centrum herního dění.

Témata: GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: GAMIFIQUE.cz přivítal dva dny od spuštění dvoutisícího návštěvníka

Vstupte do diskuze (1)

Doporučujeme

Dell spouští soutěž pro celou rodinu ve hře Minecraft

09.06.2020 15:27 Minecraft je legendární hra, kterou znají školáci i jejich rodiče. Díky 200 milionům prodaných…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.