Plants vs. Zombies Garden Warfare 2 jednou z hlavních karet EA konference

E3 2015

Když se před pár lety na trh dostalo první Plants vs. Zombies každý z nás si asi říkal, že je to sice překvapivě chytlavá blbost, ale tím to končí. A neskončilo.

Plants vs. Zombies Garden Warfare 2

Plants vs. Zombies Garden Warfare 2 FOTO: Electronic Arts

Překvapivě mnoho prostoru dostalo na konferenci EA i pokračování Plants vs. Zombies s drsňáckým podtitulem Garden Warfare 2. PopCap Games ve spolupráci s divizí Electronic Arts Inc. představili nové dobrodružství zasazené do Plants vs. Zombies prostředí. Poprvé v historii jsou zombie v roli obyvatel předměstí a rostliny jsou po zuby ozbrojenými útočníky. 

Jeremy Vanhoozer, šéf kreativního oddělení Plants vs. Zombies na konferenci uvedl, že byli společně s tvůrci ohromeni tím, jak moc se hráčům potrhlý nápad celé hry zamlouval. Jak říká, "naslouchali jsme našim fanouškům a přinášíme jim doposud nejbláznivější zážitek - nabitý tím co měli rádi na originálu, jen ještě více bláznivý, divný a nečekaný."Jako poděkování fanouškům za jejich přínos při vývoji hry tvůrci nabízejí možnost převodu jejich oblíbených postav z minulých dílů.

V Plants vs. Zombies Garden Warfare 2 si můžete zahrát na útočné straně za rostliny v módu pro 24 hráčů s názvem Herbal Assault, nebo shromáždit své mrtvé přátele k obraně v co-op módu Graveyard Ops pro 4 hráče. Hra přináší také nové hrdiny, jako je například Super Brainz, wannabe hrdina z akčního filmu z 80. let nebo taky Citron, opravdu, futuristický citron a více než 100 hratelných variant postav. Přibude i 12 nových map a možnost zahrát si každou z map sólo, s a nebo proti vašim přátelům.

Plants vs. Zombies Garden Warfare 2 vyjde na jaře 2016 pro Xbox One, PlayStation4 a PC. Tvůrci slibují také bezplatné aktualizace obsahu.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Plants vs. Zombies Garden Warfare 2 jednou z hlavních karet EA konference

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Vampyr dostane vlastní televizní adaptaci

18.08.2018 17:57 Od vydání RPG hry Vampyr uběhly dva měsíce a už začínají prvotní přípravy na televizní adaptaci.

Rozhovor: Vyzpovídali jsme Pixel Reign, tvůrce obtížné plošinovky Robbie…

16.08.2018 21:03 Trojice zkušených vývojářů pracující na jejich prvotině Robbie Swifthand and the Orb of Mysteries…

Související:

Nejčtenější články

  1. Zábavnější a obsáhlejší než Origins: Takový bude nový Assassin's Creed Odyssey

  2. SOUTĚŽ: Vyhrajte pekelně těžkou plošinovku na Steam

  3. Nová krev pro Unreal Engine? Epic Games chce zdarma zaučovat vývojáře

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.