Plants vs. Zombies Garden Warfare 2 jednou z hlavních karet EA konference

E3 2015

Když se před pár lety na trh dostalo první Plants vs. Zombies každý z nás si asi říkal, že je to sice překvapivě chytlavá blbost, ale tím to končí. A neskončilo.

Plants vs. Zombies Garden Warfare 2

Plants vs. Zombies Garden Warfare 2 FOTO: Electronic Arts

Překvapivě mnoho prostoru dostalo na konferenci EA i pokračování Plants vs. Zombies s drsňáckým podtitulem Garden Warfare 2. PopCap Games ve spolupráci s divizí Electronic Arts Inc. představili nové dobrodružství zasazené do Plants vs. Zombies prostředí. Poprvé v historii jsou zombie v roli obyvatel předměstí a rostliny jsou po zuby ozbrojenými útočníky. 

Jeremy Vanhoozer, šéf kreativního oddělení Plants vs. Zombies na konferenci uvedl, že byli společně s tvůrci ohromeni tím, jak moc se hráčům potrhlý nápad celé hry zamlouval. Jak říká, "naslouchali jsme našim fanouškům a přinášíme jim doposud nejbláznivější zážitek - nabitý tím co měli rádi na originálu, jen ještě více bláznivý, divný a nečekaný."Jako poděkování fanouškům za jejich přínos při vývoji hry tvůrci nabízejí možnost převodu jejich oblíbených postav z minulých dílů.

V Plants vs. Zombies Garden Warfare 2 si můžete zahrát na útočné straně za rostliny v módu pro 24 hráčů s názvem Herbal Assault, nebo shromáždit své mrtvé přátele k obraně v co-op módu Graveyard Ops pro 4 hráče. Hra přináší také nové hrdiny, jako je například Super Brainz, wannabe hrdina z akčního filmu z 80. let nebo taky Citron, opravdu, futuristický citron a více než 100 hratelných variant postav. Přibude i 12 nových map a možnost zahrát si každou z map sólo, s a nebo proti vašim přátelům.

Plants vs. Zombies Garden Warfare 2 vyjde na jaře 2016 pro Xbox One, PlayStation4 a PC. Tvůrci slibují také bezplatné aktualizace obsahu.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Plants vs. Zombies Garden Warfare 2 jednou z hlavních karet EA konference

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Lék na smrt? V akčním RPG Thymesia se jej pokusíme najít

15.02.2019 17:46 Tvůrci z exotického Tchaj-wanu pracují na novém zajímavém akčním RPG, které bude krom příběhu…

Zpátky mezi živými. Nintendo hlásí oživení klasiky s názvem The Legend of…

14.02.2019 20:31 Oznámení, které prostě musí potěšit!

Související:

Nejčtenější články

  1. Apex Legends jako záchrana. Akcie EA po úspěchu nového battle royale titulu vzrostly na ceně

  2. Apex Legends je k nezastavení! Hru si stáhlo už více než 25 milionů uživatelů

  3. Co si zahrát o víkendu zdarma? Vyzkoušet si můžete Armu 3 či Rainbow Six: Siege

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.