EA chystá do FIFA a NHL 2016 zajímavé novinky

E3 2015

Jako každý rok nemohly na konferenci Electronic Arts chybět sportovní hry, což pro někoho znamená čas jít na WC a jít si zkontrolovat sociální sítě. I když se neukázaly žádné zásadní změny, zajímavé novinky se ukázaly téměř v každé sportovní hře.

FIFA 16

FIFA 16 FOTO: Electronic Arts

FIFU přišel odhalit jeden z nejlepších fotbalistů všech dob, Pelé. A když přijde na pódium taková osobnost, tak se toho musí pořádně využít. A tak se i stalo, FIFA nakonec měla nejvíce prostoru ze všech sportovních na konferenci EA. Což je na americké akci jako E3 velmi neobvyklé, většinou nejvíce prostoru dostávaly v minulých letech hry jako NBA, MADDEN nebo UFC, tedy sporty oblíbené v USA.

Nejvíce diskutovanou novinkou ve FIFA 16 je určitě přidání ženských národních týmů, o kterém jsme se rozepsali v nedávném článku. Další změny se týkají hlavně práci s balónem a inteligenci hráčů, což by mělo vyústit ještě v lepším zážitku z hraní hry.

Poslední věc týkající se fotbalu je nová aplikace, díky čemuž budete ve spojení s hrou i na cestách.

NHL 16

Naopak v hokeji bylo hlavní novinkou, oznámení data vydání, které se stanovilo na 17. září a bohužel pořád jen na konzole. Dále není moc potěšující to, že NHL 16 nebude pravděpodobně obsahovat všechny módy a ligy, které známe z PlayStation 3 a Xbox 360 verze.

Nicméně některé módy přibudou jako Hockey League, 6vs6 online mód, nebo online couch mód.

Pokud si NHL 16 předobjednáte, dostanete balíčky do Hockey Ultimate Teamu v hodnotě 50 dolarů.

Na konferenci EA se pak ještě představovaly hry jako MADDEN NFL 16, NBA Live 16 nebo Rory Mcllroy PGA Tour.

Témata: E3 2015 | FIFA 16
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: EA chystá do FIFA a NHL 2016 zajímavé novinky

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.