Star Wars: The Old Rebublic datadisk přidá mnoho funkcí, včetně nové frakce

E3 2015

Už několik let drží EA Star Wars: The Old Republic na přístrojích, ale evidentně si na sebe MMO od BioWare Austin dokáže vydělat, protože se dočká už čtvrtého rozšíření. Knights of the Fallen Empire slibuje nejen nový level cap, ale hlavně zaměření na příběhovou část.

Star Wars: The Old Republic: Knights of the Fallen Empire

Star Wars: The Old Republic: Knights of the Fallen Empire FOTO: BioWare

Knights of the Fallen Empire se bude točit okolo úplně nové třetí frakce – Eternal Empire. BioWare slibuje rozsáhlý příběh podaný jejich klasickým filmovým stylem. Hlavním záporákem datadisku bude nejspíše Arcann. Princ ovládající Sílu, který se ale po svém těžkém zranění vyšlyšel volání Temné strany.

Vaše postava na levelu 60 se stane Outlanderem, veteránem Velké galaktické války, a bude jen na vás, abyste sestavili nový tým ze starých nebo nových spojenců a vypořádali se s Eternal Empire po svém. Rozhodnutí, které v průběhu příběhu uděláte, by se potom měla do příběhu promítat a vytvářet tak nový osud celé galaxie. A to by měl být údajně jen začátek, příběh bude pokračovat ještě v dalších kapitolách.

Level cap se v Knights of the Fallen Empire zvedne o dalších pět levelů na současných 65. Pro hráče, kteří jsou se svými postavami pozadu, nabízí BioWare XP boost. V případě, že subscribnete do 19. října, dostanete možnost dostat svou postavu z levelu 1 na 50 prostým plněním příběhových misí. Subscribeři navíc dostanou celý datadisk zdarma, stejně jako nového companiona Nica Okkara, kterého si můžete pamatovat ze třetí cinematic traileru, nebo swoop bike z Knights of the Old Republic.

Knights of the Fallen Empire začne přepisovat svět The Old Republic od 27. října, o 7 dní dříve se k obsahu dostanou předplatitelé.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Star Wars: The Old Rebublic datadisk přidá mnoho funkcí, včetně nové frakce

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.