Úžasný trailer z Metal Gear Solid V: The Phantom Pain avizuje, že nás čeká vyvrcholení série

E3 2015

Před 28 lety se začal psát příběh Big Bosse a jeho synů, letos v září se tento příběh dočká svého konce. A pokud je nový trailer něco prozrazuje, tak to, že Hideo Kojima má v plánu zakončit sérii, i svou práci pro Konami, ve velkém stylu.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain FOTO: Kojima Productions

Kojima si ostatně vzal celý trailer do parády a sám ho zrežíroval a sestříhal. V téměř šestiminutovém traileru, tak není nouze o akci, ale už vůbec ne o dlouhé monology, které k Metal Gear Solid tak nějak už patří. Všechno je pak potrženo velice atmosférickou hudbou.

Nejvíce prostoru je pochopitelně věnováno rohatému Big Bossovi (a jeho pohledů do zrcadla), kterému stále vězí v hlavě střepina, ke které přišel v Ground Zeroes, ale dostane se i na Kaze, Ocelota a pravděpodobně hlavního záporáka – Skullface. A jako třešnička na dortu se nakonec objeví Les Enfants Terribles.

Trailer má pravděpodobně sloužit jako úvod do příběhu, který budeme moci rozehrát 1. září na starých i nových konzolích a 15. září se i na PC.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Úžasný trailer z Metal Gear Solid V: The Phantom Pain avizuje, že nás čeká vyvrcholení série

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.