Šestá Forza Motorsport vyjde za pár měsíců

E3 2015

Šestý díl oblíbené série Forza Motorsport je za dveřmi. Podle informací zveřejněných na konferenci E3 se ho dočkáme již v polovině září.

Forza Motorsport 6

Forza Motorsport 6 FOTO: Microsoft

Jak už tomu v případě podobných konferencí bývá, o šesté Forze mnoho informací nezaznělo. Dočkali jsme se sice půvabného traileru a zajímavým zpestřením byl i efektní nástup vozu přímo doprostřed hlavního sálu mezi diváky, ze hry jsme ale viděli pouze krátký trailer.

Z toho, co víme, je jisté, že Forza Motorsport 6 představí 450 vozů včetně nového Fordu GT. Automobily vypadají vskutku nádherně a kvalitního zpracvání se dočkaly i kokpity. Vývojáři také zapracovali na modelu poškození.

Multiplayer pojme až 24 hráčů, nabídne 26 světoznámých jezdeckých tratí. Soudě dle traileru si budeme moci zajezdit i v noci nebo při dešti. To je pro závodníky kované v předchozích dílech příjemné zpestření.

Forza Motorsport 6 vychází 15. září exkluzivně na Xbox One.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Šestá Forza Motorsport vyjde za pár měsíců

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.