Kombinace Half Life a Fallout? O slovo se hlásí ReCore

E3 2015

Lidstvo je na pokraji vymření. Jeden z posledních přeživších putuje nehostinnou pouští se svým věrným psím společníkem. Ne, nejde o nový Fallout. Světu se představil ReCore.

ReCore

ReCore FOTO: Reprofoto YouTube

Sličná hlavní hrdinka doprovázená robotickým psem ne nepodobným tomu z druhého dílu Half Life putuje nekonečnou pouští. Kam míří? Nevíme. Co hledá? Ani tady vám nedokážeme odpovědět. Víme jen, že těmito záběry Microsoft představil novou značku ReCore.

Vývojář Keiji Inafune proslavený hrou Metroid Prime, chystá ReCore exkluzivně pro Xbox One. Trailer nám toho bohužel příliš neukázal a o čem hra bude se můžeme jen dohadovat. Tipujeme, že jednou ze stěžejních postav bude váš robotický společník a hlavní složkou celé hry zřejmě budou záhadné zářivé koule, které se mění z modré barvy u vašich společníků na červené u nepřátel.

Těch se ostatně ve videu také pár objevilo. Shodou náhod i oni jsou robotického původu a vaše zdraví a štěstí je to poslední, o co jim jde. Závěr traileru ukázal, že robotičtí čtyřnozí pavouci a psi jsou to nejmenší, co nás ve hře čeká. 

Pomineme-li, že se se psy jako se společníky poslední dobou vyrojil pytel, vypadá hra přinejmenším zajímavě a podle prvních záběrů i zábavně. Hlavní hrdinka vypadá podobně obratně jako Lara Croft, která se nám na konferenci také ukázala v novém kabátě, a pokud se nejednalo pouze o trailerovou postavu, hra by mohla stavět na zajímavém konceptu.

Témata: E3 2015 | ReCore
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Kombinace Half Life a Fallout? O slovo se hlásí ReCore

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.