Xbox One dostane luxusní gamepad

E3 2015

Microsoft dnes na konferenci E3 představil nový gamepad pro Xbox One s podtitulem Elite Controller. Podle ředitel Xboxu Phila Spencera jde o ovladač pro elitní hráče.

Xbox One Elite Controller

Xbox One Elite Controller FOTO: Microsoft

Microsoft překvapil hráče exkluzivním provedením nového gamepadu. Kromě upraveného vzhledu má oproti starším konkurentům vyměnitelné komponenty, několik nových tlačítkek, a zejména možnosti nastavení a přizpůsobení si ovladače podle svých preferencí.

Ovladač bude možné kompletně přemapovat a změny si uložit přímo do firmwaru. Nastavitelná rovněž bude citlivost tlačítek a řada dalších věcí. Samozřejmostí je bezdrátové připojení k vašemu zařízení. Máme se rozhodně na co těšit.

Témata: Xbox One | E3 2015
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Xbox One dostane luxusní gamepad

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.