Sébastien Loeb Rally Evo se poprvé ukazuje na záběrech ze hry

E3 2015

Dlouhodobí vývojáři oficiální rallye hry WRC z Milestone, tento rok přenechali práci na hře studiu Kylotonn Games a sami se pustili do údajně nekompromisního rallye simulátoru se jménem po nejlepším jezdci WRC všech dob, Sébastianovi Loebovi.

Sébastien Loeb Rally Evo

Sébastien Loeb Rally Evo FOTO: Milestone

Sebastian Loeb nebude jen jméno na krabičce, ve hře samotné bude speciální kariéra, ve které začínáte jako naprostý zelenáč a s pomocí Sebastiana Loeba se postupně zlepšujete a vyhráváte, až dostane možnost závodit za jeho tým. Měl by být takový váš mentor po čas celé kariéry.

Samozřejmostí jsou i klasické singleplayer módy a dokonce i multiplayer, abyste se mohli měřit s kamarády a jezdci z celého světa. Prozatím jsou známy dva módy, klasické rallye a rallyecross, který byl právě oznámen na E3.

V rallyecrossu se postavíte na start okruhového závodu, kde se míchá šotolina s asfaltem, a proti sobě máte několik soupeřů, se kterými jedete na doraz, kontakty nejsou výjimkou, dokonce jsou i povolené.

Sébastien Loeb Rally Evo spatří světlo světa na podzim tohoto roku, a to na konzolích Xbox One, PlayStation 4 a také na PC. Jelikož vývojáři říkají, že se jedná o nekompromisní simulátor, takže v podstatě jdou na trh proti Codemasters, který svůj poslední díl Dirtu s podnázvem Rally, taktéž směřují více do simulace. Dvě rallye simulace, to tu nebylo už hodně dlouho, třeba se některé z nich podaří setřást z trůnu Richard Burns Rally, který je již stálice na trhu rallye simulátorů.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Sébastien Loeb Rally Evo se poprvé ukazuje na záběrech ze hry

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.