Videa

() | video: YoutTube

Trine 3: The Artifacts of Power - odteď na PS4

17.12.2015 000 16:44 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Evropa může slavit, protože Trine 3: The Artifacts of Power je od včerejšího dne, 16. prosince 2015, k dispozici pro PS4 platformu. Severní Amerika si bude muset ještě chvíli počkat, kam tato adventura dorazí až 22. prosince.

Pohádkový svět plný smrtelně nebezpečných nepřátel má pro vás připraveny výzvy pro vaše logické myšlení. Za úkol budete mít vyřešit skládačky, které vám dopomůžou k dalšímu postupu.

Na výběr budete mít ze tří postav a navíc nemusíte být ve hře ani sami. Zatímco se nejedná o Online hru, Trine 3: The Artifacts of Power nabízí co-op mód.
Zbývá už jen tedy zasednout za ovladače s přáteli a pustit se do nového dobrodružství.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Trine 3: The Artifacts of Power - odteď na PS4

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.