Battlecry brzy spustí beta testování. Za včasnou registraci dostanete odměnu

E3 2015

Akční online hra BattleCry trošku zapadla za DOOM, Fallout 4 nebo Dishonored 2. To ale neznamená, že by neměla mít na našem webu místo. Bethesda ukázala nový trailer a oznámila spuštění registrací do betaverze.

Battlecry

Battlecry FOTO: Bethesda Softworks

Zatímco v Austrálii a na Novém Zélandu si už můžou vyvolení zkoušet Battlecry, zbytek světa si ještě bude muset chvíli počkat. Beta by se měla spustit na podzim tohoto roku. Další informace ohledně testování se dočkáme v následujících týdnech.

Pokud se to beta testování zaregistrujete do 18. června, tak budete mít větší šanci být vybrán a dostanete taky ingame odměnu. Registrovat se můžete přímo na stránce hry ZDE. Teď už zpátky ke hře.

Musím se přiznat, že jsem si hru zpočátku popletl s podobnou hrou Battleborn, kterou tvoří Gearbox Software. Fakt nechápu tady to pojmenovávání obecnými názvy a připlácnutí „originálního“ slova, pak z toho vzniknou patvary, které se navíc silně podobají ostatním hrám. Naštěstí zde máme zatím jen dva adepty Battlecry a Battleborn. Naštěstí se neopakuje scénář, jak u her, které měly v názvu originální slova jako Dead, Dying, Light apod.

Battlecry kombinuje prvky akční hry z třetí osoby a rychlé střílečky typu DOOM nebo Quake. Bethesda by chtěla v Battlecry rozjet různé turnaje, dostat se do povědomí esport hráčů, takže je jasné, že hra se bude zaměřovat na týmové souboje, kde vyhraje ten lépe připravený. Velký prim by měly mít taktiky.

Kromě rozdílných hrdinů s rozdílnými abilitami, budou ve hře také různé frakce. Hrdinové jsou rozděleni do tří základních skupin, první je Enforcer, což je válečníci v první linii, kteří jsou vyzbrojeni velkou zbraní a dokáží s ní napáchat velké škody. Druhou třídou jsou Infiltrátoři, kteří velmi rádi vyhledávají osamocené nepřátele, aby je mohli překvapit a zabít. Poslední skupinou jsou Rangeři, což jsou specialisté na dálku.

Bude zajímavé sledovat souboj Battlecry s výše zmíněným Battlebornem a třeba taky Overwatchem od Blizzardu o to, kdo získá korunu tady těchto nových akčních her s prvky, které vídáme MOBA her.

Témata: Battlecry | E3 2015
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Battlecry brzy spustí beta testování. Za včasnou registraci dostanete odměnu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

AAA hry bude moct tvořit každý. Epic Games vývojářům výrazně ulehčí práci

12.11.2019 16:39 Grafika srovnatelná s Battlefield V či Metro: Exodus? To může být brzy realita i pro menší…

Zaklínač 3 se stále prodává velice dobře. Letošní prodeje překonaly ty z…

30.08.2019 18:31 CD Projekt je neustále na vzestupu. A pomáhá v tom i hra, která vyšla před více než čtyřmi roky.

Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících…

18.08.2019 17:33 Co si pro nás chystá Sony s novým PlayStationem, je stále ve hvězdách, nový Xbox ale pomalu dostává…

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.