DISKUZE K ČLÁNKU Nový Need For Speed se bude odehrávat v otevřeném světě

Tentokrát má jít o ty nejvíce ambiciózní závody z celé série Need for Speed. Jak moc tomu můžeme věřit, je na nás. Nedá se však upřít, že se tentokrát vývojáři opravdu snaží a na první pohled by se mohlo jednat opravdu o velmi povedené závody, které tu již delší dobu nebyly. Hra by měla čerpat to nejlepší z celé série, přesněji z NFS Ungerground, Most Wanted a Carbon. Mapa světa má být dvakrát větší, než u Need for Speed: Rivals. Základem hry má být pět elementů, které obohatí naše hraní.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.