Nový Need For Speed se bude odehrávat v otevřeném světě

E3 2015

Tentokrát má jít o ty nejvíce ambiciózní závody z celé série Need for Speed. Jak moc tomu můžeme věřit, je na nás. Nedá se však upřít, že se tentokrát vývojáři opravdu snaží a na první pohled by se mohlo jednat opravdu o velmi povedené závody, které tu již delší dobu nebyly. Hra by měla čerpat to nejlepší z celé série, přesněji z NFS Ungerground, Most Wanted a Carbon. Mapa světa má být dvakrát větší, než u Need for Speed: Rivals. Základem hry má být pět elementů, které obohatí naše hraní.

Need for Speed

Need for Speed FOTO: EA

Představme si výše zmíněných pět způsobů hraní – rychlost, styl jízdy, tuning auta, váš tým a pohyb mimo zákon. Kombinace těchto pěti způsobů vytváří ten nejlepší zážitek z celého Need for Speed. Řídit neskutečně rychle, řezat začátky ve vámi upravené káře spolu s přáteli a přitom být pronásledován policajty!

Z traileru můžeme usuzovat, že tuning bude opravdu bohatý a zvolit si budeme moci snad i poznávací značku nebo klíčovou díru u kufru. Otázkou i nadále zůstává, z jak velkého sortimentu budeme moci vybírat. Přeci jen pár spoilerů či pneumatik bylo na výběr i v předchozích dílech. Věřme, že se jedná o návrat starých dobrých NFS: Underground, jen ve vyšší rychlosti, adrenalinu a hezčí grafice.

Když už se zmiňuji o grafice, lehce se obávám toho, že samotné závody budou nepřehledné. Všude spousta barviček, efektů, odlesků a k tomu rozmazaná kamera. K tomu ještě zvláštní pohyb zmiňované kamery do stran při zatáčení, což dělá z celého závodu jeden velký guláš. Nechme se ale překvapit, možná to nebude tak hrozné a opravdu to bude dlouho očekávaný a skvělý díl.

Need for Speed má vyjít pro PC, PS4 a XBOX ONE již 3. listopadu toho roku.

Témata: Need for Speed | E3 2015
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Nový Need For Speed se bude odehrávat v otevřeném světě

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.