Early Access H1Z1 provází problémy. Sony nabízí vrácení peněz nespokojeným zákazníkům

Spuštění Early Access verze zombie hry H1Z1 se taktéž neobešla bez problémů. Hráči zaznamenávají problémy s přihlášením nebo příliš velkou odezvu k herním serverům. Mnohem horší problém je ale něco, za co si můžou vývojáři sami. Před vydáním Early Access verze se dušovali, že hra nebude pay to win, což ale porušili ihned při vydání první beta verze.

H1Z1

H1Z1 FOTO: Sony Online Entertainment

Problémy se spuštěním hry v Early Access programu nejsou zrovna překvapující a dají se čekat. Spousta hráčů si ale přesto na start zombie hry H1Z1 stěžuje, a to hlavně kvůli nesplněným slibům. Ve hře si totiž můžete koupit za reálné peníze shození speciální bedny s věcmi potřebnými k přežití, a to i přesto, že vývojáři několikrát řekli, že hra nebude pay to win (zaplať a vyhraj).

Po přivolání a zaplacení, se bedna snese z nebe na náhodné místo blízko přivolávajícího hráče. Uvnitř bedny je například oblečení, batohy, zbraně s municí a další podobné věci, které se hodí k přežití, většina z nich se dá pak jen velmi těžko najít po světě. Při přivolání bedny se místo dopadu ukáže i ostatním hráčům na serveru, kteří můžou obsah bedny ukořistit, ať už zabitím původního majitele bedny, nebo tím, že prostě přijdou k bedně dříve a seberou ji.

Prvně se vývojáři ze Sony Online Entertainment (SOE) vyjádřili tak, že shození bedny je více o vytvoření bodu, kde se bude dít akce, než o koupi materiálu za reálné peníze.

Následně se k celému problému vyjádřil i šéf Sony Online Entertainment, John Smedley, který nabídl vrácení peněz všem, kteří si hru zakoupili a nejsou s ní spokojeni.

„Pokud si myslíte, že shození výbavy je problém, můžete okamžitě požádat o vrácení peněz. Náhrada nebude provedena přes Steam, ale přímo přes služby SOE," řekl Smedley. Do pondělí tedy máji čas všichni, kteří jsou nespokojeni ze stavem hry H1Z1, jak uvedl web pcgamer.com. O vrácení peněz si můžete napsat na email bwilcox@soe.sony.com.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Early Access H1Z1 provází problémy. Sony nabízí vrácení peněz nespokojeným zákazníkům

Vstupte do diskuze (1)

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.