Nejnovějším představeným hrdinou pro Skyforge je Kinetic

Obsidian Entertainment, Allods Team a My.com, spolupracující na velice slibně vypadajícím MMO Skyforge, hráčům přinesli bližší pohled na hrdinu ovládajícího gravitaci.

Kinetic

Kinetic FOTO: my.com

Gravitaci ve Skyforge nedokáže zastavic nic, ani bohové. Ti, kteří dokáží čerpat z její síly a patřičně ji využít, patří mezi nejmocnější stvoření vůbec. Jednou z 9 prozatím známých class, za které si ve Skyforge budete moci zahrát, je právě Kinetic - "mistr gravitace". Jeho předností je schopnost využívat sílu gravitace k rozpoutání chaosu mezi nepřátelskými hordami. Kromě útočného využití dokáže také ovládat magnetické pole Aelionu a zabránit tak nepřátelům v přístupu ke skupině, či naopak zaštítit svou skupinu pomocí ochranných bariér.

Za ohromnou mocí tohoto hrdiny stojí jeho hlavní zbraň, kinetické rukavice, s jejichž pomocí násobí kinetickou energii a svou kontrolu nad zemskou přitažlivostí. Jak jeho schopnosti napovídají, Kinetic je hrdina vhodný převážně pro taktický boj z dálky. Pokud má dostatečný čas na přípravu, je schopen rozprášit nepřátele několika útoky. K tomu ale potřebuje vydatnou zásobu energie, díky níž může vytvářet ničící kombinace na sebe navazujících útoků. Nejlépe své ability využije v pozadí skupiny ostatních hrdinů.

img-responsive

Kinetic | foto: my.com

Kinetic má v kapse hned několik triků, které využívá buď útočně ve formě crowd controlu, nebo defenzivně ve formě ochrany svých spolubojovníků. Nepřátele může odhodit pomocí vlny gravitační energie, nebo je uzavřít ve zpomalujícím poli, které zároveň zvyšuje rychlost a damage spoluhráčů v dané oblasti. Kvůli těmto spellům je Kinetic překvapivě mobilní a díky neustálé kontrole pozice nepřátel se může volně přesouvat po bitevním poli, aniž by ztratil výhodu dostatečné vzdálenosti od cíle. V následujícím traileru se můžete podívat na přehled jeho základních vlastností.

 

Jak je z traileru a hrdinových abilit zřejmé, za Kinetica bude možné hrát odlišnými způsoby a zastávat tak několik rolí. Během bitvy si tedy můžete vybrat, zda se schováte za akčnější hrdiny a budete vklidu sbírat potřebnou energii, kterou následně vyšlete v sérii na sebe navazujících spellů, či budete taktizovat a v kritických okamžicích usměrňovat nepřátele přesně podle vašich potřeb.

img-responsive

Kinetic | foto: my.com

Kinetic je sám o sobě velice silným hrdinou, ale pro vytěžení jeho maximálního potenciálu musíte pečlivě zvážit veškeré možnosti jeho abilit a talentů, tak aby co nejvíce odpovídal právě vašemu hernímu stylu. Jakmile ale ovládnete všechny aspekty Kineticova potenciálu, stane se z něj ničivý element schopný rozdrtit cokoli, co mu stojí v cestě.

Témata: Skyforge
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Nejnovějším představeným hrdinou pro Skyforge je Kinetic

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.