Dočkáme se zítra ráno Dishonored 2? Bethesda se prořekla na streamu

E3 2015

Zítra ve čtyři ráno, kdy startuje konference Bethesdy, bychom se mohli dočkat i představení druhého dílu Dishonored. O pokračování se již delší dobu šušká, ale prozatím jsme se nedočkali žádného náznaku ani „zaručeného“ úniku, až do dnešního dne.

Dishonored

Dishonored FOTO: Bethesda Softworks

Bethesda si včera v noci zkoušela funkčnost streamu, kterým budou přenášet svou konferenci do světa, ale při ukončení streamu, přenos pořád pokračoval, čehož si už nevšimli vývojáři a začali se bavit ohledně Dishonored 2, což zachytilo několik svědků v čele s youtuberem Matty Schroederem, který se tím ihned pochlubil na Twitteru.

 

Samozřejmě se může jednat jen o vtípek vývojářů, jak informoval server vg247.com. Nicméně by se jednalo o velmi špatný vtip, takže radši budeme doufat, že je to pravda a během konference Bethesdy nám jej představí.

U Arkane Studios, vývojářích prvního dílu, je už téměř tři roky klid, takže oznámení druhého dílu by dávalo smysl.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Dočkáme se zítra ráno Dishonored 2? Bethesda se prořekla na streamu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.