E3 na talíři s GAMIFIQUE.cz

E3 2015

Již v pondělí brzy ráno začíná E3, svátek pro všechny hráče a kopa práce pro herní weby, Gamifique nevyjímaje. Můžete se těšit na kompletní pokrytí výstavy, včetně všech konferencí. Od pondělí 15. června se můžete těšit na velké množství článků, vlastních názorů, videí a obrázků. To vše ve speciálu, který si teď přiblížíme.

E3

E3 FOTO: Entertainment Software Association

Pro Gamifique se jedná o premiérovou výstavu, nicméně v Los Angeles budou slavit, tento rok se do Ameriky vydávají novináři a vývojáři již pod dvacáté. A podle prvních zvěstí ze zahraničí by měl být tento rok opravdu velký, vydavatelé už konečně budou moct ukázat všechny pecky, které plánovali pro NextGen, tedy dnes již pro současnou generaci.

Samozřejmostí je, že pro vás budeme připravovat velké množství článků, které kromě hlavní stránky najdete i ve speciálním okně, které najdete vedle loga Gamifique. Všemožné videa, trailery, záběry ze hry najdete v „pásu“ pod hlavním poutákem. Hlavně pro vás ale připravujeme dvě speciální věci, o kterých si můžete přečíst níže.

E3 na talíři

Jak už jste si mohli všimnout z titulku, E3 bude na Gamifique spojena s jídlem. Ale nebojte, nebudeme vás informovat o tom, co měl Phil Spencer v úterý na oběd. Místo toho vám přineseme třikrát denně speciální souhrnné články, tak aby vám nic neuniklo. Vždy ve stejný čas.

Snídaně – U snídaně si budete moct přečíst tři největší a nejdůležitější zprávy z předchozího dne, pěkně na jednom místě.

Oběd – Místo pro všechny zajímavosti, kterých doufáme, bude dostatek. Pokud ne, tak se třeba jednoho dne rozhodneme napsat něco o jídle na výstavě.

Večeře – A konečně večeře. Během E3 se vydá velké množství tiskových zpráv, nicméně některé hry zapadnou a média si jich nevšimnou. Pro tyto hry máme večeři, kde přiblížíme hry, o kterých se nemluví a zasloužily by si větší pozornost.

Kavárna

Společně s E3 speciálem, oživíme pozapomenutou funkci webu – Kavárnu. Je to místo, kde členové redakce budou psát živě vlastní názory a krátké komentáře k jednotlivým konferencím a následně i k různým tématům, které se budou několikrát denně měnit. Samotné názory redaktorů můžete ohodnotit, takže pokud se s nějakým názorem neztotožníte, můžete to dát autorovi pěkně sežrat.

Příspěvky z kavárny uvidíte na hlavní stránce Gamifique, nebo k nim budete moct přistoupit přímo z menu, kde má Kavárna své vlastní místo.

„Šílený“ týden začíná již v pondělí ve čtyři ráno, kdy pro vás začneme plnit Kavárnu prvními názory z konference Bethesdy, kterou pak následně doplníme i souhrnnými články s informacemi. No a pak už se celé E3 kolo rozjede na plné otáčky a my vám z něho budeme chrlit článek za článkem.   

Témata: E3 2015
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: E3 na talíři s GAMIFIQUE.cz

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.