Letní Steam slevy odstartovaly

Postrach všech hráčů počítačových her je tady. Počínaje dneškem odstartovaly letní Steam slevy, a jako vždy si pro nás Valve připravilo hned několik novinek.

Steam

Steam FOTO: Valve

Letní Steam slevy, které začaly před malou chvílí, potrvají celých deset dní, do 21. června. Každých 24 hodin se můžeme těšit na masivní Daily Deal, tedy nabídky dne. Ty budou soprovázeny Bleskovým výprodejem, zlevněnými hrami, které se budou střídat každých 12 hodin.

Chybět nesmí ani motivační soutěž, která se rok od roku mění. V té letošní, podobně jako v minulých, sbíráte za nákupy karty, z nichž po nasbírání deseti rozdílných sestavíte unikátní odznak. Tím veškerá podobnost s minulými slevami končí.

Valve si pro nás na letošní slevy připravilo jednu zajímavou hříčku. Každý majitel Steam účtu se může připojit do hry, v níž bude se svým týmem bojovat proti nepřátelským monstrům. Za vyhrané zápasy získáte benefity, které vám odemknou větší slevy na vybrané hry.

Vypněte telefony, odpojte zvonky a vytáhněte peněženky. Letní Steam slevy právě začaly!

Témata: Steam
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Letní Steam slevy odstartovaly

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Rozhovor: Vyzpovídali jsme Pixel Reign, tvůrce obtížné plošinovky Robbie…

16.08.2018 21:03 Trojice zkušených vývojářů pracující na jejich prvotině Robbie Swifthand and the Orb of Mysteries…

SOUTĚŽ: Vyhrajte pekelně těžkou plošinovku na Steam

15.08.2018 19:51 Chcete obohatit svoji knihovničku o další zajímavý kousek? Tak pro vás máme skvělou příležitost!

Související:

Nejčtenější články

  1. Rainbow Six Siege bude opět zdarma

  2. Záběry z DOOM Eternal konečně odhaleny! Jak hra vypadá?

  3. Příběhu není nikdy dost! DOOM Eternal dostane singleplayerové DLC

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.