Povedená střílečka Shadow Warrior bude mít druhý díl

Remake Shadow Warrioru se povedl téměř na jedničku, proto není divu, že se chystá pokračování. Na E3 se dozvíme první informace o Shadow Warrior 2. Taky už se nemůžete dočkat, až budete moct rozsekat vaši katanou hordy a hordy démonů?

Shadow Warrior 2

Shadow Warrior 2 FOTO: Flying Wild Hog

Prozatím nevíme o hře téměř nic, jen to, že se chystá, a že první informace se dozvíme na E3, jak informoval server pcgamer.com. Vývojáři z Flying Wild Hog pouze ukázali číslovku 2 ve stylu Shadow Warrior a na pozadí webové stránky shadowwarrior.com pouštějí krátký teaser trailer, na který se můžete podívat níže.

Charakteristické byly pro Shadow Warrior vždy dvě věci, hodně krve a hodně hlášek hlavního hrdiny, kterých se snad taky dočkáme, protože Lo Wang vypadá na teaseru mnohem vážněji, než tomu bylo v prvním díle.

A pokud jste nehráli remake prvního dílu z roku 2013, vřele ji doporučuji. Řadí se k tomu nejlepšímu, co v posledních letech vyšlo mezi lineárními střílečkami. Na GOGu je tato hra společně s několika bonusy slevněná o 90%.

Témata: Shadow Warrior 2
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Povedená střílečka Shadow Warrior bude mít druhý díl

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.